İnternet kullanıcılarının daha iyi bir performans alabilmesi için ihtiyaç duyduğu internet altyapısının yanı sıra en önemli araçta modemdir. Modem bir internet kullanıcısının en önemli cihazıdır. Çünkü modeminiz ne kadar iyi olursa altyapınızdan aldığınız internet kullanımızda o kadar iyi olur. Bu yüzden ihtiyacınızı karşılayabilecek performansında memnun kalabileceğiniz uygun fiyatlı Keenetic Extra DSL modemini sizlere anlatacağız. Bu cihazın özellik ve bir çok bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz.

10288318971954

Kutu içeriğinde modemin yanı sıra güç adaptörü, telefon kablosu, Ethernet kablosu ve DSL splitter ile birlikte bulunuyor. Modemin arka tarafında 4 adet Ethernet girişi 1 adet telefon kablosu girişi bulunmakta. Güç girişi ve resetleme düğmeside bu bölümde yer almakta. Usb portu ve fonksiyon tuşu ise cihazın sağ tarafına konumlandırılmış durumda. Dört anteni bulunan bu cihazın kablosuz çekim gücü ise kullanıcılarını çok memnun  edebilecek seviyede.

indir

Kurulum işlemleri de oldukça basit olan bu cihazın sadece bir uygulama üzerinden kurulum yapılabilmesi sevindirici. İos veya Android cihazlarınızdan Keenetic uygulamasını indirerek kurulum işlemlerini çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama üzerinde kurulumun yanı sıra ağa bağlı cihazları görme ve sınırlandırma, mesh oluşturma gibi işlemleri de rahatlıkla yapabilirsiniz.

21hs3NFsVJL. AC SY200

Özellikleri oldukça fazla olan bu cihaz dört anteni ile kapsama alanında da yeterli genişliği sunuyor. Sistem ayarları içindeyse bileşen seçenekleri var. Buradan ihtiyaç duyduğunuz özellikleri modem cihazına kolaylıkla ekleyebilir, istemediğiniz özellikleri kaldırabilirsiniz. Kablosuz erişim noktasını kapatma, FTP veya SSH sunucusu ekleme gibi özelliklerle cihazı istediğiniz zaman yapılandırabilirsiniz.