Ana Sayfa Mobil İstanbul Sabiha Gökçen Hava Alanı Mobil Uygulama İncelemesi

İstanbul Sabiha Gökçen Hava Alanı Mobil Uygulama İncelemesi

0
Paylaş

Seyahatlerimizde havayolunu kullandığımızda uçağımız ve hava alanıyla ilgili bilgileri takip ederken zorlanmayanımız yoktur. İstanbul anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Hava Alanını kullanan yolcular için geliştirilen İSG mobil uygulamasını sizler için inceledik.

Hem App Store hem Google Play Store üzerinden ücretsiz şekilde indirebilen İSG uygulaması sayesinde Sabiha Gökçen Hava Alanındaki bütün uçuşlarınızı oldukça kolay bir şekilde takip edebiliyorsunuz.

Uygulama ana ekranında bulunan “Uçuş Bilgileri” butonuna bastığınızda yakın zamandaki bütün uçuşlar önünüze listeleniyor.

sg1

Uçuş bilgileri butonuna bastıktan sonra yakın zamandaki tüm uçuşlar hem giden yön hemde gelen yön şeklinde bize listelenecektir. Liste içerisinde ilgilendiğimiz uçuşu buluyoruz ve üzerine basıyoruz.

sg2

Daha sonra karşımıza gelen uçuş döküm ekranından “Uçuşa Kayıt Ol” u işaretliyoruz.

sg3

Bu işlemlerin ardından o uçuşla ilgili tüm bilgiler biz cihazımızın tuşlarını kilitlesek bile bildirim şeklinde cihazımıza gelmeye devam edecektir.

Uygulamanın yapabildikleri bununla sınırlı değil. ISG Mobil Uygulaması sayesinde ISG Havaalanın dünyanın hangi hava alanlarına uçuşların olduğunu görebiliyor, ISG Hava Alanında bulunan işletmelerle ilgili tüm kampanyaları inceleyebilir ve ISG Hava Alanıyla ilgili tüm haberlere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca mobil uygulamada hava durumu bilgileri ve tahminleri de mevcut.

Uçuş Noktalar menüsünden;

sg4
Havalimanı Bilgileri menüsünden;

sg5

Haberler ve kampanyalar menüsünden;

sg6

Ayrıcalıklı Hizmetler menüsünden;

sg7

İlgili menülere ulaşabiliyorsunuz.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.