İOS 13 App Store’ da Uygulama güncelleme adımları nelerdir? Sorusu son dönemlerde İOS kullancılarının en popüler sorusu oldu. Bizlerde bu makalemizde siz İOS kullanıcıları için İOS 13 App Store’da Uygulama güncelleme adımları nelerdir ? sorusunun cevabını derledik. Şimdi hep birlikte  bu konuya göz atalım.

IOS 13 App Store’ da Uygulama Güncelleme Adımları

IOS 13 işletim sistemi, kullanıcılara daha iyi bir güncelleme deneyimi sunmak için birbirinden farklı bir çok yenilik getirdi. Bu makalede, IOS 13 App Store’da güncelleme adımlarını ayrıntılı olarak ele alacağız.

Uygulama güncelleme
Uygulama güncelleme adımları

1)  App Store’u açın

Bu adım için yapmanız gereken ilk işlem Uygulamalarınızı güncellemek için öncelikle App Store uygulamasını açmanızdır. App Store uygulamasını açın.  App Store uygulamasını ana ekranınızda kolaylıkla bulabilirsiniz.

2) Güncellemeler sekmesine gidin

Bir diğer yöntem ise Güncellemeler  dir. App Store’u açtıktan sonra, ana ekranda alt kısımda “Güncellemeler” sekmesi yer alıyor bu sekmeye gidin. Bu özellik, uygulamalarınızın güncelleme durumunu gösterir.

IOS 13 App Store'da Uygulama Güncelleme
IOS 13 App Store’da Uygulama Güncelleme işlemleri

3) Güncelleme işlemini başlatın

Güncellemeler sekmesine girdikten sonra, yapılacak ilk adım  güncelleme işlemini başlatmaktır. Bunun  için “Tümünü Güncelle” butonuna dokunun. Bu, tüm uygulamalarınızı tek bir adımda güncelleyecektir. Alternatif olarak, her bir uygulama için ayrı ayrı güncelleme yapmak isterseniz, uygulama adının yanındaki “Güncelle” butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Bu sayede uygulamalarınızı tek tek güncelleme fırsatınız olacak.

4) Bekleyin

Güncelleme işlemi başladıktan sonra, uygulamalarınızın güncellemesi tamamlanana kadar bekleyin. Güncelleme boyunca, telefonunuzun internet bağlantısının açık olduğundan emin olun. Mümkünse telefonunuzun şarjda olmasına dikkat edin.

5) Güncelleme tamamlandı

Bu alanda güncelleme işlemi tamamlandığında, güncellenen uygulamalarınız “Güncellenenler” sekmesinde listelenecektir. Tüm bu işlemler bittikten sonra uygulamalarınızın yeni özellikleri ve iyileştirmeleri keşfedebilirsiniz.

NOT: İşte IOS 13 App Store’da uygulamaları  güncelleme adımları! Uygulamalarınızın güncel kalmasını sağlamak, uygulamalarınızın daha iyi performans göstermesini ve güvenliğini sağlamak için önemlidir. Güncellemeleri düzenli olarak yaparak, telefonunuzun ve uygulamalarınızın her zaman güncel ve güvende kalmasını sağlayabilirsiniz.

Yukarıda sizler için derlemiş olduğumuz IOS 13 App Store’da Uygulama Güncelleme konusu umarım siz kullanıcılar için faydalı olmuştur.

Bir sonraki yazımız;