Instagram Real Kullanıcı Güncellemesi ile birlikte gelenler

Bu yazımızda sizlere Instagram real kullanıcı güncellemesi ile birlikte değişen pek çok şeyden bahsederek sizleri aydınlatıyoruz.

Instagram’a doğum gününüzü vermediyseniz, daha fazlasını istemeye başlamak üzeredir – ve sonunda uygulamayı kullanmanız gerekecektir. Instagram , 2019’da yeni kullanıcıların doğum tarihlerini eklemesini istemeye başladı , ancak daha eski bir hesabınız varsa, bu bilgiyi vermeden paten yapmak mümkündü. Şimdi bu giderek daha zor hale gelecek gibi görünüyor. Instagram real kullanıcı güncellemesini getiriyor.

Instagram doğum gününü soruyor

Basın açıklamasına göre Instagram, henüz profilinize eklemediyseniz uygulamayı açtığınızda size doğum gününüzü soracak. Bunu görmezden gelebileceksiniz, ancak yalnızca belirli bir noktaya kadar sonunda Instagram, uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız doğum gününüzü eklemeniz gerektiğini söylüyor.

Instagram Real Kullanıcı Güncellemesi

Yıllardır hassas içeriği bulanıklaştırıyor , ancak şimdi onu görmek istiyorsanız, doğum gününüzün Instagram’da kayıtlı olması gerekecek.

Şirket, bu çabaların platformu çalışmalarının bir parçası olduğunu söylüyor. Mayıs ayında şirket, 13 yaşından küçük insanlar için Instagram’ın bir sürümü üzerinde çalıştığını resmen duyurdu  bu, platformun açıkça insanların yaşlarını bilmesini gerektirecek bir özellik.

Aynı zamanda, yetişkinlerin kendilerini takip etmeyen reşit olmayanlara DM atamaması veya varsayılan olarak. 16 yaşından küçük kişiler için hesaplar oluşturması gibi diğer yaş korumaları üzerinde de çalışıyor . Instagram’ın doğum günü destek sayfası da bunu reklamları denetlemek için kullandığını söylüyor. (Örneğin, 21 yaşın altındaki kişilere alkol reklamı yapılmayacaktır.)

Instagram Güncellemelerine Devam Ediyor

Şirket, gelecekte yaşları hakkında için yaş algılama yapay zekasını kullanacağını söylüyor. Temmuz ayında Facebook, bu teknoloji hakkında bir blog gönderisi yayınlamıştı ve “21. Basın açıklamasına göre, biri 13 veya 18 gibi belirli bir yaşın üzerinde olduğunu söylerse. Instagram çeşitli yöntemler kullanarak yaşlarını doğrulamasını sağlayacak ancak bunun tam olarak ne olacağını söylemese de gibi görünmek.

Instagram Real Kullanıcı

Snapchat kullanıcıları yakın zamanda ettiğini hatırlayamayacağınız bilgilere sahip olduğunda ortaya çıkabilecek tuhaflığın tadına vardılar. Instagram real kullanıcı güncellemesini getiriyor.

Uygulamanın, Snapchat’in astrolojik profil özelliğine bilgi verdikleri için doğdukları zamanı ve yeri bildiğini keşfettiler. Görünüşe göre bunu yaptıklarını unutmuşlar. Instagram kullanıcıları için bu muhtemelen bir sorun olmayacak. Doğum günü bilgisi isteklerini kaçırmak zor olacak. Böylece Instagram real kullanıcı güncellemesi ile ilgili makalemizde yeniliklerden bahsettik. Umarız sizler için faydalı olmuştur.