Ana Sayfa Haberler Instagram, Beklenen Hamleyi Sonunda Yaptı!

Instagram, Beklenen Hamleyi Sonunda Yaptı!

0
Paylaş
Instagram, Beklenen Hamleyi Sonunda Yaptı!

Instagram’ın, Şubat 2017 itibariyle kullanıcılarına sunmuş olduğu çoklu fotoğraf ve video paylaşım özelliği için beklenen güncelleme sonunda geldi. Yapılan güncelleme, fotoğrafların ve videoların orijinal kalitesi ile paylaşılabilmesini sağlayacak.
Çoklu paylaşım yapılan fotoğraf ve videoların kalitesinin düşmesinden dolayı, yapılan güncelleme bu sorunu gidermeye yönelik oldu ve bu güncelleme, albüm şeklinde paylaşılan görsellerin orijinal hali nasıl ise o şekilde paylaşılabilmesini sağlayacak.

Instagram, Beklenen Hamleyi Sonunda Yaptı!

Sosyal medyanın en popüler ağlarından biri olan Instagram’da artık tek bir gönderime/paylaşıma, birden fazla fotoğraf veya video eklenebiliyordu. Ancak bu eklemeler yapılırken, resimlerde kırpma problemiyle karşılaşılıyordu. Yapılan güncelleme ile beraber bu sorun ortadan kaldırılmış durumda. Kısaca özet geçmek gerekirse, tek gönderim ile yapılan çoklu paylaşımlarda, fotoğraf ve videoların orijinal kalitesi bozulmadan paylaşılabilecek. Çok (fotoğraf/video) paylaşım özelliğinin, bu sorunu giderecek şekilde güncellenmesini isteyen birçok kullanıcının taleplerine kulak veren Instagram, yaptığı güncelleme ile kullanıcılarını memnun edeceğe benziyor.

Instagram kısa bir süre içerisinde, paylaşılan gönderilerin yorumlarına fotoğraf ve video ile yanıt verme özelliğini de getirecek. Tüm bunların yanına ek olarak, Instagram Live’da iki kişilik yayın özelliği için de bazı noktalarda test uygulamalarını sürdürmektedir. Yapılan bu uygulamaların telefonunuzda aktif olabilmesi için, Instagram uygulamasının en son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.