Ana Sayfa İnternet İşitme Cihazlarınızı Android Cihazımıza Bağlama İşlemi Nasıl Yapılır?

İşitme Cihazlarınızı Android Cihazımıza Bağlama İşlemi Nasıl Yapılır?

0
Android logos on Samsung smartphones
11858 teknik destek

Geçmişten günümüze gelişen teknolojiler arasında Telefon teknolojisi de oldukça verimli ve hayatı kolaylaştıran teknolojiler arasında ilk sıralarda yerini aldı diyebiliriz.

Günlük hayatımız da kullandığımız Android akıllı telefonlar sayesinde video çekebilir, fotoğraf çekebilir, sosyal medya hesaplarını rahatlıkla kullanabiliyor olmamız toplum için oldukça güzel ve eğlenceli görülüyor. Android telefonlar sürekli gelişim göstererek farklı seri ve modeller üretmeye devam ediyor.

Bir çok farklı marka kendi cihazını üreterek satışa sunuyor ve sadece farklı model cihaz üretmekle kalmayıp mevcuttaki cihazlarına da gönderdiği yazılım güncellemeleri ile de özelliklerine bir yenisini daha ekliyor diyebiliriz.

Hayatımızın vazgeçilmesi olan android akıllı telefonların bir birinden farklı bir çok özelliği mevcut. Aslında bu özellikleri kullanıp kullanmamak kullanıcının kendi elinde diyebiliriz.

Gelişen android telefonlarımız bir çok alanda kullanıcılarını memnun bırakması dışında bir çok alanda da toplum yaşantısını kolaylaştırdı.. Android telefonların bir kısmında içerisinde barındırdığı özellikleri sayesinde binlerce işitme engeli olan kullanıcıların kullanım koşullarını kolaylaştırıyor.

11858 teknik destek

Bu makalemizde Android telefonlarımıza işitme engelli kullanıcılarımız için işitme cihazlarını nasıl bağlayabiliriz bu konuyu inceleyelim.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi android bu özelliğini belirli  serilerinde kullanılabiliyor. Bu özelligi kullanabilmemiz için kullandığımız telefonumuzun Android 10.0 veya sonraki sürümlerine sahip olmamız gerekmekte.

Şimdi hep birlikte aşağıdaki adımları takip ederek işitme cihazımızı Android telefonumuza bağlayarak kullanımını gerçekleştirelim.

1) Öncelik olarak cihazımızın ayarlar menüsünü açalım.

2) Açılan sayfadan Bağlı cihazlar alanına giriş yapalım ve hemen ardından Yeni cihaz ekle alanına tıklayalım.

3) Açılan pencerede bizlere kullanılabilir cihaz listesini gösteriyor bu alandan bağlantı kurmak istediğimiz işitme cihazımızı seçelim.

4) Ayarlarda değişiklik yapmak istersek işitme cihazımızın yanında yer alan ayarlar simgesinden değişikliklerimizi tamamlayabiliriz.

NOT: Bilgi olarak ekleyelim genel se sorular sorular arasında birden fazla işitme cihazım var hepsini ekleyebilir miyim? Sorusu sıklıkla bizleri karşılıyor.  Bu sorumuzun cevabı kadar uygulaması da kolay.

İlk işitme cihazımızı cihaz listesinden bağladıktan sonra ikinci işitme cihazımızı da ekleyebiliriz.

İşlemleri bizlerde kendi cihazlarımızda tamamlayarak bu özellikten faydalanabiliriz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerik400 Bad Request (Hatalı İstek) Hatası Nasıl Onarılır?
Sonraki İçerikKüçük İşletmelerin Instagram Hikayeler’de Yaptığı 9 Hata

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.