Ana Sayfa İnceleme Huawei’den Giriş Seviyesi Bir Akıllı Telefon Daha Huawei Y6II Özellikleri ve Fiyatı

Huawei’den Giriş Seviyesi Bir Akıllı Telefon Daha Huawei Y6II Özellikleri ve Fiyatı

0

Ülkemizdeki yatırımlarına bu yıl ağırlık veren ve geçtiğimiz günlerde müşteri hizmetlerini kuran Uzakdoğulu teknoloji devi Huawei geçtiğimiz günlerde giriş seviyesindeki yeni akıllı telefonu Huawei Y6 II’yi tanıttı. Globalde olduğu kadar ülkemizde de ürün çeşitliliğini arttırmak ve akıllı telefon pazarındaki rekabette daha agresif stratejiler takip etmek isteyen firma bu anlamda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişleterek satış grafiğini üst bantlara taşımayı hedefliyor.

Huawei Y6’nın devamı niteliğinde bir telefon olan Huawei Y6 II, giriş seviyesi ürün segmentinde yer almasına rağmen sınıfını zorlayan teknik donanıma ve oldukça hoş bir kasa tasarımına sahip. Köşe kıvrımları kavislerle yumuşatılmış ve artık Huawei ile özdeşleşen tek parça metal kasadan oluşan tasarıma sahip olan ürün ekranı ise darbe ve çizilmelere karşı GFF teknolojisi ile korunuyor.

16GB dahili depolama kapasitesine sahip olan Huawei Y6 II, kutusundan EMUI kullanıcı arayüzü ile makyajlanmış Android Marshmallow 6.0 plaftormu ile çıkıyor. Yüz güzelleştiren Perfect Selfie filtresine sahip olan ürün ön kamerası 77 derecelik açı ile görüntü alabiliyor ve 8MP çözünürlüğe sahip. Ürünün arka kamerası ise 13MP çözünürlüğe sahip ve 30fps’de Full HD video kaydı yapabiliyor.

Ülkemizde 800-1000 TL arasında bir banttan piyasaya giriş yapan Y6 II’yi detaylı şekilde incelemek gerekirse;

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Ekran Özellikleri          : 267 ppi değerine sahip, 1280×720 piksel, HD çözünürlüklü, 5.5 inç büyüklükte IPS LCD ekran   (Ürünün ekran/kasa oranı ise: %70.1)

İşlemci Yonga Seti       : 64-bit mimariye sahip, 8 çekirdekli 1.2GHZ Hi Silicon Kirin 620 işlemci ve Mali T450 grafik işlemcisi

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ara Bellek                      : 2GB DDR4 RAM

Dahili Depolama          : 16GB

Kamera                  (Ön): Full HD video kaydı yapabilen, 8MP çözünürlüğe ve Perfect Selfie filtresine sahip ön kamera

                             (Arka): 30fps’de Full HD video kaydı yapabilen, f/2.0 diyafram açıklığına sahip, olumsuz aydınlatma koşullarına karşın led flaş ile desteklenmiş, yüz tanıma özellikli, 13MP çözünürlüklü arka kamera

Kablosuz Bağlantı         : Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Bluetooth 4.0 kablosuz bağlantı teknolojileri

İşletim Sistemi              : EMUI kullanıcı arayüzü ile makyajlanmış Android Marshmallow 6.0 platformu

Pil Özellikleri                 : 3000 MAH kapasiteye sahip değiştirilemeyen li-ion pil

4G,4.5G,LTE Desteği     : Var (Dahili CAT4 modem ile saniyede 150Mbps’ye varan indirme hızı ve saniyede 50Mbps’ye varan yükleme hızı)

Renk Seçenekleri         : Mavi, Sarı, Beyaz, Altın, Siyah, Pembe

Ağırlık/Kasa Kalınlığı   : 168 gram / 8.45 mm

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA