Ana Sayfa Bilgisayar Play Store Üzerinden Yanlışlıkla Yapılan Mobil Ödemeleri İptal Etme Ve İade Alma

Play Store Üzerinden Yanlışlıkla Yapılan Mobil Ödemeleri İptal Etme Ve İade Alma

0
11858 teknik destek

Merhaba TeknoDestek okuyucuları bu makalemizde son günlerde çok sık yaşanan ve çözümü olmasına rağmen kullanıcıların bir türlü net bir çözüm bulamadığı bir konuya değineceğiz. Google Play Store üzerinden çoğu kullanıcı alışveriş yapmakta , bazı ekseri durumlarda da fark etmeden ücreti çok yüksek bir Play Store ürününü yanlışlıkla satın alabiliyoruz. Bu konuda endişe etmenize hiç gerek yok eğer alınan ürün kullanmadıysa ya da 48 saat geçmediyse iadesi ve iptali mevcut. Bunu makalemizde detaylıca açıklayacağız.

Detaylara Değinelim ;

İlk olarak aldığınız ürün bir ücretli uygulama ise korkmanıza hiç gerek yok uygulamayı çok kolay bir şekilde iade edebiliyoruz. Bu konuda ki asıl dikkat edilmesi gereken husus alınan ürün oyun içerisinde kullanılacak bir nesne ise bu nesneyi kullanmamamız gerekiyor. Örneğin PUBG MOBILE üzerinden alınan ‘UC'(OYUN PARASI).

Vakit kaybetmeden Play Store Hesabımızın mail bilgileriyle buraya giriş yapalım.

11858 teknik destek

Eğer daha önceden tarayıcı üzerinden Play Store’a giriş yaptıysanız mail bilgilerinizi web sitesi hatırlayacaktır. Bu ekranda Evet seçeneğine tıklayarak ilerleyelim.

Karşımıza çıkan ekranda son satın aldığımız ürünler gözükmekte. Ürün listesinde iade etmek istediğimiz ürünün üzerine tıklayalım.

Bu kısımda sizin ne şekilde satın aldığınızı seçebileceğiniz bir ekran gözükmekte , bu ekranda ki maddelerden birini seçerek iade işleminizi başlatabilirsiniz.

Son olarak Geri Ödeme iste diyerek işlemi tamamlayalım.

Bu işlem sonrasında eğer ki iadeniz onaylanırsa ‘Peşin Ödeme’ olarak o ay ki telefon faturanızdan iade alacağınız tutar düşürülecektir.

Sizler için hazırlamış olduğum makale umarım işinize yaramıştır , daha fazla teknoloji makaleleri ve haberleri için bizi takipte kalmaya devam edin , Sağlıklı Günler Dileriz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikWindows 10’da PDF Dosyaları Nasıl Birleştirilir?
Sonraki İçerikWhatsapp Business Hesabınızı Facebook Hesabınıza Ekleme
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.