Huawei firması yeni tanıttığı P40 serisiyle beraber yeni akıllı saati olan Huawei Watch GT 2e isimli cihazı da tanıttı. Bu cihazın yaptıkları ve içerisinde bulunan özellikleri kullanıcılarını bir hayli memnun edecek gibi görünüyor. 100 farklı egzersiz izleme modu ile bir çok egzersiz formlarına erişim sağlanabiliyor. Bununla birlikte ilk defa kan oksijen doygunluğu izleme özelliği de bu akıllı cihazda kullanılmış olacak.

Opera Anlık Görüntü 2020 03 29 002548 www.google.com .tr

Pil ömrünün iki hafta olduğu belirtilen Huawei Watch GT 2e bu alanda da gayet iddialı diyebiliriz. Kalp atış hızı izleme, basınç seviyesi ve uyku izleme özellikleri de bu akıllı cihaz tarafından tam anlamıyla uygulanabilmekte. Bu özelliklerin yanı sıra 1.39 inçlik amoled bir ekrana sahi olması da beklentilerin karşılandığı anlamına geliyor.

Opera Anlık Görüntü 2020 03 29 002446 www.google.com .tr

Tasarım olarak bazı farklılara giden Huawei Watch GT2e Nane Yeşili, Lava Kırmızı, Grafit Siyah ve Buzlu Beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Sportif bir yapıya sahip olan Huawei Watch GT 2e cihazı bazı akıllı saatler gibi kadran ve kayış birbirinden ayrılmıyor ve birbirine bağlı bir şekilde bulunuyor. Kadran olarak yeni hareketli kadranlarında eklendiğini belirtelim.  Ayrıca 85 özelleştirilmiş spor izleme modunu destelemekte.

Opera Anlık Görüntü 2020 03 29 002701 www.google.com .tr

Huawei firması bu cihazın satış tarihini açıklamadı fakat bu cihazın şuanda ki Avrupa fiyatı 199 Euro olarak belirlenmiş durumda.