Ana Sayfa Destek HUAWEI Cihazlarda 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme

HUAWEI Cihazlarda 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme

0
11858 teknik destek

Bugün, HUAWEI Cihazlarda 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme hakkında bilgiler vereceğiz.

Huawei Hakkında Bilinmeyenler

HUAWEI uzak doğulu bir teknoloji şirketidir. Şirket genel yapısı itibariyle teknolojik ürünler üretmektedirler. HUAWEI yaklaşık 4 sene önce, Google ile bağlarını kopararak yeni düzene geçmiştir. Bu düzende kendi ekosistemlerini oluşturarak, bambaşka bir yapılanmaya adım attılar.

HAWEI bu yapılanma sürecinde mobil cihazlar dışında notebook ve OEM cihazları da üretmeyi başardı. Bu sürecin sonunda pazar payını büyük miktarda arttırarak, teknoloji dünyasında büyük dikkat çektileri.

GOOGLE Sonrası HUAWEI

Google sonrası bir çok kullanıcı HUAWEI ürünlerinden vazgeçmeyi düşünürken, HUAWEI büyük bir seviye atladı. Firma pazar payını büyük bir oranda arttıran ve yeni bir yapılanmaya geçen bir firma haline geldiler.

Google bu yaptırımlar sonunda her ne kadar Android dünyasına bir darbe vursa da, HUAWEI için büyük bir iyilik yaptı diyebiliriz.

HUAWEI bu süreçte ürün yelpazesine ard arda yenilikler kattı. Mobil cihazlarının üretimini arttırarak, akıllı telefon piyasasını diğer rakiplerine bırakmadı.

Ayrıca monitör gibi, Notebook gibi ürünler üreterek teknoloji dünyasında daha fazla söz sahibi olma hakkını elde ettiler. Aynı zamanda, HUAWEI ve Lecia işbirliği ile üretilen mobil cihazlar DXOMARK gibi platformlarda en üst sırada yer aldılar. Bu süreçte en iyi kamera ödülünü almaya hak kazandılar.

HUAWEI Cihazlarda ki Gizli Özellikler

HUAWEI markalı bir çok cihazda bilinmeyen gizli özellikler mevcuttur. Bu özelliklerden en önemlisi 4 haneli numaralara mesaj atma özelliğidir. Bu özellik güvenlik sebebi ile, HUAWEI tarafında kapalıdır. Fakat kullanıcılar dilerse çok kolay bir şekilde bu özelliği açabilir.

Bu işlem için öncelikle, Ayarlar menüsüne giriş yapalım.

Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra, Uygulamalar menüsüne giriş yapalım.

11858 teknik destek

Uygulamalar menüsüne giriş yapmanızın ardından, menü içerisinde ki Uygulamalar sekmesine tıklayalım.

İşlemin ardından, Sağ üstte bulunan üç adet nokta simgesine tıklayalım. Tıkladıktan sonra Özel Erişim sekmesine giriş yapalım.

Özel Erişim menüsünde bir çok ayar yer almaktadır. Bu menüde işlemimiz için Premium SMS Erişimi menüsüne giriş yapalım.

Premium SMS Erişimi gördüğünüz gibi kapalı bir konumdadır, üzerine tıklayıp İzin Ver diyerek işlemi tamamlayabilirsiniz. HUAWEI Cihazlarda 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme işlemini sizler için değerlendirdik.

 

 

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikKeenetic Ultra Modem İnceleme
Sonraki İçerikOppo’nun Yeni Amiral Gemisi ‘Find X2’ye Genel Bakış Ve İnceleme
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.