Bugün, HUAWEI Cihazlarda 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme hakkında bilgiler vereceğiz.

Huawei Hakkında Bilinmeyenler

HUAWEI uzak doğulu bir teknoloji şirketidir. Şirket genel yapısı itibariyle teknolojik ürünler üretmektedirler. HUAWEI yaklaşık 4 sene önce, Google ile bağlarını kopararak yeni düzene geçmiştir. Bu düzende kendi ekosistemlerini oluşturarak, bambaşka bir yapılanmaya adım attılar.

HAWEI bu yapılanma sürecinde mobil cihazlar dışında notebook ve OEM cihazları da üretmeyi başardı. Bu sürecin sonunda pazar payını büyük miktarda arttırarak, teknoloji dünyasında büyük dikkat çektileri.

GOOGLE Sonrası HUAWEI

Google sonrası bir çok kullanıcı HUAWEI ürünlerinden vazgeçmeyi düşünürken, HUAWEI büyük bir seviye atladı. Firma pazar payını büyük bir oranda arttıran ve yeni bir yapılanmaya geçen bir firma haline geldiler.

Google bu yaptırımlar sonunda her ne kadar Android dünyasına bir darbe vursa da, HUAWEI için büyük bir iyilik yaptı diyebiliriz.

HUAWEI bu süreçte ürün yelpazesine ard arda yenilikler kattı. Mobil cihazlarının üretimini arttırarak, akıllı telefon piyasasını diğer rakiplerine bırakmadı.

Ayrıca monitör gibi, Notebook gibi ürünler üreterek teknoloji dünyasında daha fazla söz sahibi olma hakkını elde ettiler. Aynı zamanda, HUAWEI ve Lecia işbirliği ile üretilen mobil cihazlar DXOMARK gibi platformlarda en üst sırada yer aldılar. Bu süreçte en iyi kamera ödülünü almaya hak kazandılar.

HUAWEI Cihazlarda ki Gizli Özellikler

HUAWEI markalı bir çok cihazda bilinmeyen gizli özellikler mevcuttur. Bu özelliklerden en önemlisi 4 haneli numaralara mesaj atma özelliğidir. Bu özellik güvenlik sebebi ile, HUAWEI tarafında kapalıdır. Fakat kullanıcılar dilerse çok kolay bir şekilde bu özelliği açabilir.

Bu işlem için öncelikle, Ayarlar menüsüne giriş yapalım.

1

Ayarlar menüsüne giriş yaptıktan sonra, Uygulamalar menüsüne giriş yapalım.

23

Uygulamalar menüsüne giriş yapmanızın ardından, menü içerisinde ki Uygulamalar sekmesine tıklayalım.

4

İşlemin ardından, Sağ üstte bulunan üç adet nokta simgesine tıklayalım. Tıkladıktan sonra Özel Erişim sekmesine giriş yapalım.

5

Özel Erişim menüsünde bir çok ayar yer almaktadır. Bu menüde işlemimiz için Premium SMS Erişimi menüsüne giriş yapalım.

6

Premium SMS Erişimi gördüğünüz gibi kapalı bir konumdadır, üzerine tıklayıp İzin Ver diyerek işlemi tamamlayabilirsiniz. HUAWEI Cihazlarda 4 Haneli Numaralara Mesaj Gönderme işlemini sizler için değerlendirdik.