Ana Sayfa İnceleme Huawei nin Akıllı Saati Huawei Watch Ürün İncelemesi

Huawei nin Akıllı Saati Huawei Watch Ürün İncelemesi

0
Paylaş

Uzak doğulu teknoloji devi Huawei ülkemizde marka bilinirliğini her geçen gün biraz daha artırıyor.  Gerek telefon operatörlerine ürettiği ürünlerle gerekse kendi markasıyla piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarla büyük beğeni toplayan Huawei giyilebilir teknoloji pazarına da akıllı saati Huawei Watch ile giriş yaptı.

huawei11

Zarif ve dikkat çekici tasarımlarının yanı sıra iOS tabanlı cihazlar ve Android 4.3 sürümünden sonraki cihazlarla sorunsuz çalışmasıyla dikkat çeken Huawei Watch güçlü spefikasyonlarıyla da oldukça iddaalı.

Gerçek saat tasarımına en çok yaklaşan akıllı saatlerden biri olan Huawei watch ın ekranı 400×400 çözünürlüklü 1.4 büyüklüğe sahip ve Super AMOLED aydınlatma sistemi kullanıyor. Aynı zamanda bu ekran darbelere karşı safir bir camla korunuyor. İşlemci olarak Snap Dragon 400 e sahip olan cihazda aynı zamanda 4GB dahili hafıza ve 512MB RAM bulunuyor.  İşletim sistemi olarak Android Wear kullanan cihazın pil kapasitesi 300 MAH.

huaweiwatch1

Huawei Watch ın fiyatlandırmasında ise diğer akıllı saatlerde olmayan bir sınıfrlandırma mevcut. Ürünün altın kaplama kasaya sahip olan modeli 800$ seviyelerinde satılıyorken, paslanmaz çelik kasaya sahip modeli ise 349$ seviyelerinden satılıyor. Ayrıca her iki modelde deri kordona sahip.

huaweiwatch2

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.