Bu, çeşitli ekonomilerin yeniden açıldığı panda miden bu yana. Noel ve bu nedenle kalabalıklar ve dalgalanmalar bekleyebiliriz. İster kendi mahallenizde ister popüler bir turistik yere seyahat ediyor olun. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Google Haritalar’da gezinmenize yardımcı olacak araçlara sahip olmak yardımcı olacaktır. Kalabalıktan uzaklaşmanıza veya kalabalığa doğru gitmenize yardımcı olacak. Alan Meşguliyeti, alışveriş merkezleri, havaalanları ve toplu taşıma istasyonları için Dizin sekmeleri, restoranlar için fiyat aralıkları ve ABD’deki belirli perakendeciler için Google Haritalar ile teslim alma gibi yeni özellikleri kullanıma sunuyorlar.

google resim 1

Alan Meşguliyeti, kalabalıklar hakkında ne hissettiğinize bağlı olarak. Gitmeyi planladığınız veya kaçınmayı planladığınız yerin canlı. Meşguliyet eğilimleri hakkında size bilgi verebilen bir özelliktir. Günün belirli saatlerinde işlerin ne kadar yoğun olduğunu görmek için bir mahalleye dokunmanız yeterli. Ayrıca bölgede yeniyseniz ziyaret etmeyi planladığınız restoranlar, mağazalar ve eğlence yerleri hakkında bilgiler de içerir. Bu özellik, bu tatil sezonunda Google Haritalar mobil kullanıcıları için tüm dünyada kullanıma sunulacak.

Alışveriş merkezleri, havaalanları ve toplu taşıma istasyonları gibi büyük yerlerde yolunuzu bulmak, özellikle içinde veya bir uygulamada yeterli yol tarifi yoksa zor olabilir. Haritalar artık Yol Tarifi sekmesini genişletiyor, böylece mağazalar, dinlenme salonları, araba kiralama istasyonları, otoparklar ve bu büyük binalarda bulmanız gerekebilecek diğer önemli yerler gibi şeyleri görebileceksiniz. Nerede olduğu ve açık olup olmadığı da dahil olmak üzere her. Kategorideki işletmelerle ilgili bilgileri göreceksiniz.

Google Güncellemeleri geldi.

Google Haritalar ile teslim alma, Portland’da seçkin Fred Meyers mağazalarıyla başlatıldı ve şu anda 30’dan fazla eyalette 2.000’den fazla yere yayılıyor. Bu aracı kullanarak katılımcı bir satıcıya sipariş verdiğinizde, sipariş durumunuzu takip edebilecek, tahmini varış sürenizi mağazayla paylaşabilecek ve Haritalar uygulamasından geldiğinizi onlara bildirebileceksiniz. Mağazalar, Kroger, Fry’s Ralphs ve Marianos gibi Kroger Family markalarını içerir.

google resim 2

Son olarak, artık diğer kullanıcıların katkılarına dayalı olarak restoranlardaki fiyat aralıklarını göreceksiniz. Uygulama güncellemesi aynı zamanda kullanıcıların yemek mekanları hakkında teslimat seçenekleri. Kaldırım kenarından teslim alma seçeneği ve bir yerde dışarıda oturma. Yeri olup olmadığı gibi daha ayrıntılı incelemeler eklemesi için daha kolay bir yol getirecek. Google Haritalar , bu yeni özelliklerin yardımıyla tatil sezonunda hayatta kalabileceğinizi umuyor.