God Of War Ragnarok oyunu görüntülendi. Geçtiğimiz ay sızdırılan görseller bu ay detayları ile netleşti.

PS2 ile hayatımıza girdiği günden bu yana God Of War serisi her yıl milyonlarca kişi tarafından bütün dünyada oynanan bir oyun haline geldi. Büyülü mitolojik dünyada kimi zaman Zeus ile kimi zaman ise Medusa ile oyuncular mücadeleler ettiler. Yıllar geçtikçe oyunun senaryosu farklı bir kimliğe bürünerek daha geniş bir hikâye seçeneğiyle karşımıza çıktı. Son günlerde serinin son oyunu olan Ragnarok’un görselleri basına sızdırıldı. PS5 sürümünde çıkacak olan oyun her açıdan kişileri heyecanlandıran Norveç mitolojisiyle sektöre giriş yapacak. Serinin son oyunu olarak ön plana çıkan Ragnarok 4K Ultra grafik özellikleriyle ve detaylandırılmış savaş sahneleriyle ilgileri üzerine çekiyor.

God Of War Ragnarok Kareler Sızdırıldı

Oyun için kareler son günlerde demo sürümü kapsamında oyuncular tarafından basına sızdırıldı. Youtube üzerinden yayınlanan demo videosu saniyeler içinde milyarlarca kişi tarafından izlendi. 9 Kasımda çıkış yapması beklenen oyuna artık sayılı günler kaldı. Oyuncular heyecanlı bir şekilde artık günleri sayıyor ve sayılı günler kala ön satış işlemlerine başladılar bile. Santa Monico firmasından yapılan açıklamalarda oyunun demo sürümünün önümüzdeki günlerde piyasaya 1 ile 2 günlüğüne sürüleceği konuşuluyor. Karelerin sızdırılmasıyla beraber kişiler oyuna daha fazla ilgi göstererek oyunun savaş sahneleri karşısında mest oldular. Oyun için görüntülerde oyunun senaryosu ve değişik canavar gruplarının olması kişileri heyecanlandıran gelişmeler arasında bulunuyor.

God Of War Ragnarok Oyunu Basına Sızdırıldı

God Of War Ragnarok 9 Kasımda Çıkacak

Oyunun tasarlayıcı stüdyosundan yapılan açıklamalarda oyunun 9 Kasım gününde piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Oyun için görüntülerin piyasaya sızdırılmasıyla beraber dakikalar içinde oyunun sızdırılma görüntüleri Amerika’dan Asya’ya dünyanın birçok yerinde gözlemlendi. Piyasaya sürülecek olan oyunun fiyatı da belli oldu. PS5 stüdyolarında piyasaya girecek oyunun stüdyo fiyatı 799 TL olarak belirlendi. Böylelikle kişiler uygu fiyatlara God Of War serisinin son oyununu oynayabilme olanağına sahip olabilecekler.  Paylaşılan ekran görüntüleri kapsamında oyunun firması telif hakkı duyurusunda bulunacaklarını söyledi. Telif hakkı tehdidinin ardından sızdırılan görüntüler hızlı bir şekilde Youtube platformu üzerinden kaldırıldı Oyunun çıkmasına artık sayılı günler kaldı, oyuncular heyecanla 9 Kasımı bekliyorlar.

God Of War Ragnarok Oyunu sızdırıldı haberinden sonra öneri diğer başka bir haberimiz yeni 3 Marvel oyunu.