Facebook Reklam Ödemeleri Sorunu için Facebook hesabınızda vermiş olduğunuz reklamlar ile ilgili herhangi bir nedenden sorun yaşamanız durumunda aşağıdaki işlemleri yaparak iletişime geçebilirsiniz Facebook ekibi ile.

Öncelikle BU-Bağlantıya tıklayarak ilgili iletişim sayfasını açalım.

(https://www.facebook.com/help/contact/649167531904667)

Açılan ekranda

Facebook Reklam Ödemeleri Sorunu

Reklam Hesabı Numarası
Bölümüne Reklam yönetici hesabınızı seçelim.
Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?
Seçeneğinden sizin sorununuza göre ilgili seçenekleri seçerek sorun bildiriminde bulunabilirsiniz.
Ödeme sorunları, Ödemde yöntemi ekleme veya kaldırma, belirlenen ödeme limiti aşımı, reklam gösterilmeme, faturalandırılma düzeylerindeki değişikliik, başarısız olan ödemeler, bakiye kapatma işlemleri vb. Kısaca Reklamlar ile ilgili bütün sorun bildirimlerini tek bir link üzerinden seçim yaparak bildirimini yapabilmektesiniz.
Sorunu bildirdikten sonra tarafınıza ortalama 72-96 saat arasında(ancak daha fazlada sürebilir) geri dönüş sağlanacaktır. Gelen cevaba göre işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.
Facebook Ödemeleri;

Facebook Reklam Ödemeleri Sorunu Reklam Yöneticisi nedir?

Reklam Yöneticisi; Facebook, Instagram, Messenger veya Audience Network’te reklam yayınlamak için başlangıç noktanızdır. Bu araç; pazarlama hedefleriniz doğrultusunda reklam oluşturmak, reklamların yayınlanma zamanı ile yerini yönetmek ve kampanyaların performansını takip etmek için hepsi bir arada çözüm sunar.

iOS ve Android için Reklam Yöneticisi uygulamasını kullanarak hareket halindeyken kampanyalarınıza göz atabilirsiniz. İstediğiniz yerde reklam oluşturup düzenleme, bu reklamların performansını takip etme ve bütçeler ile planları yönetme gücüne sahip olacaksınız.

Son Güncelleme 26 Haziran 2022 Yazar Ömer Yüksel