Facebook ile iletişime nasıl geçilir sorusuna yanıt arayanlar için makalemizi okuyarak nasıl iletişime geçebileceğinizi öğrenmiş olacaksınız. Günümüzde hemen hemen bütün işletmeler Dijital uygulamaları kullanarak ürün veya hizmetlerini duyurabiliyor. Bazı durumlar da sorunlar yaşanabiliyor ve sorunun çözümü için arayışa giriyorsunuz. Bu kapsamda işletmeler için Facebook ile nasıl iletişime geçebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

Başlıca Facebook ile iletişime geçebileceğiniz konular şu şekildedir;

  • Temel konularda
  • Yayın ve dağıtım konusunda
  • Reklam vermeyle ilgili sorunlar
  • İçeriklerinizle para kazanma

Bu başlıktaki sorunları yaşıyorsanız öncelikle BURAYA tıklayalım.

facebook canli destek

Karşınıza gelen ekranda iletişime geçme sebebinizi başlıklardan seçebilirsiniz yada sağ üst panelde bulunan Destek başlığına tıklayalım.

facebook canli destek2

Reklam Desteğiyle iletişime geçin seçeneğiyle devam edelim.

facebook canli destek3

Bu alanda ilgili seçeneği yada herhangi bir seçeneği seçip devam ediyoruz.

Ardından Facebook Messenger’e yönlendirileceksiniz. Canlı destek ekibine sorununuzu iletirsiniz, Çözümüne yönelik destek talep edersiniz. Unutmayalım ki Facebook Canlı Destek Ekibi sabah 09.00 akşam 23.00 arası hizmet vermektedir.

Facebook Canlı Destek Özelliğini kullanamayanlar

Ayrıca Facebook bu özelliği bütün kullanıcılarında şuanda kullanıma açmamıştır. Bazı işletme hesaplarında yalnızca bu yöntem ile iletişime geçebilmektesiniz. Canlı destek ile iletişim özelliğini kullanamayan kullanıcılar beklemeye devam edebilr.

Ancak uzun süre bekleyemesine rağmen henüz bu özelliği kullanamayan kullanıcılar için bir önerimiz var. İşletme hesabı olan bir arkadaşınız varsa, bu arkadaşınızın hesabı üzerinden yukarıda bahsetmiş olduğumuz işlemleri yaparak iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz. Ulaşım yapılması halinde bağlantı kurduğunuz Facebook canlı destek ekibine mesaj ile id numaranızı belirtip durumunuzu bildirerek sorunuza yanıt alacaksınız.

Ayrıca bu özellik yalnızca işletme hesabı olan Facebook kullanıcıları için geçerli bir durumdur. İşletme hesabı olmayıp kişisel hesabında sorun yaşayan kullanıcılarımız ise. Yukarıda bahsettiğimiz işlemleri yaptıklarında ekranların farklı olduğunu görecekler. Bundan dolayı yukarıdaki işlemleri yalnızca işletme hesapları olan. Ve hesaplarıyla alakalı veya sayfalarıyla alakalı sorun yaşayan kullanıcılarımızın yapmasını önermekteyiz

 

Facebook ile iletişime nasıl geçilir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlamış olduğumuz makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

1 Yorum