WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrıları

WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrıları. Sosyal mesafe hala çok teşvik ediliyor. Pandemi bitene kadar uzaktan eğitim ve çalışma devam edecek. Bunun ne zaman olacağı hakkında hiçbir fikrimiz olmasa da, birçok uygulamanın güncellenmesini veya tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri WhatsApp. Sadece sohbet özellikleriyle değil, grup aramalarıyla da dünya çapında milyonlarca insanı birbirine bağlıyor. Özellik, yalnızca güvenlik ve gizlilik söz konusu olduğunda güncellenmedi.

WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrılarını Başlattı

Uçtan uca şifrelemenin yanı sıra WhatsApp, bir grup görüşmesine kolayca katılmanıza izin vererek grup görüşmelerini geliştirir.

WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrılarını Başlattı

“Çoğumuzun birbirinden ayrı olduğu bir zamanda, arkadaşlarınız ve ailenizle bir grup aramasında bir araya gelmekten daha iyi bir şey ve özel bir anı kaçırdığınızı fark etmekten daha kötü bir şey yoktur. Genelde önemli konuların geçtiği ya da aile bireylerimizle yapılan bu sohbetler hepimiz için hayati önem taşımaktadır.

Bunu zaten Facebook Messenger sohbetlerinde gördünüz, ancak şimdi WhatsApp benzer bir işlev alıyor. Grup görüntülü araması başladıktan sonra bile katılabilirsiniz.

En iyi sohbetler hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşir. WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrılarını Başlattı

WhatsApp grup konuşmasına sonradan kalınmasına ilişkin açıklaması şu şekilde: “Birçoğumuzun ayrı olduğu bir zamanda, arkadaşlarınız ve ailenizle bir grup görüşmesinde bir araya gelmekten daha iyi bir şey yoktur ve özel bir anı kaçırdığınızı fark etmekten daha kötü bir şey yoktur.

Whatsapp Kullanımı Kolaylaşıyor

Kimin aramanın parçası olduğunu ve kimlerin davet edildiğini görebilirsiniz. Hâlâ çok meşgulseniz, her zaman yoksay düğmesine basabilirsiniz. Böylece arama ekranını kapatabilirsiniz. Grup sohbetlerinde Whatsapp üzerinden artık tüm seçenekleri kolayla kullanabileceksiniz. Böylece sizler için daha kullanışlı hale gelecektir.

Böylece sizleri Whatsapp birleştirilebilir grup çağrıları hakkında detaylı bilgiler ilettik. Umarız makalemiz sizler için faydalı olmuştur. Ayrıca Whatsapp nedir hakkında makalemize de göz atarak öne aldığımız konuları inceleyebilirsiniz.