Ana Sayfa Sosyal Medya WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrıları Özelliği Nedir? Nasıl Yapılır?

WhatsApp Birleştirilebilir Grup Çağrıları Özelliği Nedir? Nasıl Yapılır?

0

Sosyal mesafe hala çok teşvik ediliyor. Pandemi bitene kadar uzaktan eğitim ve çalışma devam edecek. Bunun ne zaman olacağı hakkında hiçbir fikrimiz olmasa da, birçok uygulamanın güncellenmesini veya tanıtılmasını bekleyebiliriz. Günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri WhatsApp. Sadece sohbet özellikleriyle değil, grup aramalarıyla da dünya çapında milyonlarca insanı birbirine bağlıyor. Özellik, yalnızca güvenlik ve gizlilik söz konusu olduğunda güncellenmedi.

Uçtan uca şifrelemenin yanı sıra WhatsApp, bir grup görüşmesine kolayca katılmanıza izin vererek grup görüşmelerini geliştirir.

“Çoğumuzun birbirinden ayrı olduğu bir zamanda, arkadaşlarınız ve ailenizle bir grup aramasında bir araya gelmekten daha iyi bir şey ve özel bir anı kaçırdığınızı fark etmekten daha kötü bir şey yoktur.

Bunu zaten Facebook Messenger Sohbetlerinde gördünüz, ancak şimdi WhatsApp benzer bir işlev alıyor.

Grup görüntülü araması başladıktan sonra bile katılabilirsiniz. Bu birleştirilebilir çağrıların, bir çağrıyı başlarken cevaplama zorunluluğunu gerçekten azalttığı söyleniyor .

En iyi sohbetler hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşir. Gruptaki bir kişi telefon çaldığında aramayı kaçırsa bile aramaya istediği zaman katılabilecek. Ayrıca arama devam ettiği sürece aramadan ayrılabilir ve aramaya yeniden katılabilecek.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Artık grubunuzdaki bir kişi telefon çaldığında aramayı kaçırsa bile aramaya istediği zaman katılabilir.

WhatsApp grup konuşmasına sonradan kalınmasına ilişkin açıklaması şu şekilde: “Birçoğumuzun ayrı olduğu bir zamanda, arkadaşlarınız ve ailenizle bir grup görüşmesinde bir araya gelmekten daha iyi bir şey yoktur ve özel bir anı kaçırdığınızı fark etmekten daha kötü bir şey yoktur.

Ayrıca arama devam ettiği sürece aramadan ayrılabilir ve aramaya yeniden katılabilirsiniz. Yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi, her şeyin doğal olması için spontane olarak katılabilirsiniz.

Güncelleme ile ayrıca aramayı bırakabilir ve ardından yeniden katılabilirsiniz. Her zaman sohbetin bir parçası olmak zorunda değilsiniz ama her zaman katılabileceğinizi bilmek güzel. Kimin aramanın parçası olduğunu ve kimlerin davet edildiğini görebilirsiniz. Hâlâ çok meşgulseniz, her zaman ‘Yoksay’ düğmesine basabilirsiniz.

Gruptaki bir kişi telefon çaldığında aramayı kaçırsa bile aramaya istediği zaman katılabilecek. Ayrıca arama devam ettiği sürece aramadan ayrılabilir ve aramaya yeniden katılabilecek.

Birleştirilebilir çağrıları içeren güncelleme kullanıma sunuldu. Özelliği denemekten çekinmeyin. BURADA daha fazla bilgi edinin.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA