Counter strike süre kaldırma ve değiştirme
Counter strike süre kaldırma ve değiştirme

Bir çok kişinin oynadığı ve geçmişten günümüze kadar popülerliğini hiç yitirmemiş oyunu Counter strike içerisindeki sürenin kalkmasını kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Oyun karşılıklı grupların kurulduğu ve şifrelerin verildiği bu şifrelerle birlikte kimsenin oyuna girişi yapılamadığı bir silah oyunudur.

Oyunu oynamamış olabilirsiniz ancak çocuğunuzdan muhakkak bu oyunun adını duymuşsunuzdur. Hem online hem de normal oynanabilen çok oyunculu bir oyundur.

Counter strike süre kaldırma ve değiştirme

Oyuna ilk giriş sağladığınız esnada ise süre sınırlandırması bulunmaktadır. Bu sürenin olmasını istemiyorsanız ve öldüğünüzde hemen oyun başlasın istiyorsanız yapılması gereken bazı ayarları devreye almanız gereklidir.

Oyunda sürenin kaldırılabilmesi için ESC tuşunun altında bulunan ‘E’ harfine basmanız halinde açılan consol alanına mp_freezetime 0 yazıp enter tuşuna basabilirsiniz.

Süre olmasını istiyorsanız orada bulunan ”0” işareti yerine istediğiniz rakamı yazarak süre dilimini kendiniz belirleyebilirsiniz. Oyundaki süre dilimini bu şekilde belirlemiş olacaksınız.