Ana Sayfa İnceleme MyHeritage uygulaması nedir?

MyHeritage uygulaması nedir?

0
11858 teknik destek

Aile geçmişini keşfetmek amacıyla 2005 yılında kurulan MyHeritage uygulaması, eski fotoğraflarınızı renklendirebiliyor ve hareketli hale getirebiliyor. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada viral olan uygulama pek çok kullanıcıyı sevindirmiş durumda. Aile büyüklerinin fotoğraflarını uygulamaya yükleyen kullanıcılar oldukça şaşırtıcı sonuçlarla karşılaştılar.

MyHeirtage uygulamasını App Store ya da Google Play Store’dan indirdikten sonra üyelik ekranı sizi karşılayacaktır. 14 günlük ücretsiz deneme imkanı sunan servise App Store’da yıllık 1.499 TL‘ye Google Play Store’da yıllık 861 TL‘ye sahip olabiliyorsunuz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra soy ağacınızı oluşturmak için burada yer alan bilgileri girmeniz gerekiyor. İsterseniz bilgileri doldurabilirsiniz ya da “Sonraki” tuşuna basıp ana ekrana geçiş yapabilirsiniz.

11858 teknik destek

 

Uygulama içerisinde birçok özellik sizi karşılıyor. Deep Nostalgia sayesinde eski fotoğraflarınızı renklendirebilir veya canlandırabilirsiniz. Oluşturduğunuz soy ağacını diğer kullanıcılarla paylaşma imkanına da sahipsiniz. Bu sayede ailenizin eski üyelerini sizin gibi aile soy ağacını paylaşanlarla eşleştirip ailenizin diğer üyelerini bulabilirsiniz.

SuperSearch özelliği sayesinde 6 milyardan fazla tarihsel kayıt ve aile ağacı profilinden araştırma motoruna erişebiliyorsunuz. Ayrıca 48 ülkeden 25 milyon sayfalık tarihsel gazete arşivi sayesinde doğum, evlilik ve ölüm kayıtlarına göz gezdirebilirsiniz. Ya da DNA testine kaydolup gönderilen test kitiyle genetik kökeninizi daha doğru ve detaylı öğrenebilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikCHROME İLE ÜCRETSİZ VİDEO HIZ KONTROLÜ
Sonraki İçerikWab.exe Nedir ve Nasıl Kaldırılır?

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.