En İyi WordPress Pop-up Eklentileri nelerdir? Pop-up eklentiler sayesinde indirim, promosyon, yeni ürün gibi duyuruları yayınlayabileceğiniz bilgilendirme formlarıdır. Bu eklentilerin popülaritesinin ana nedeni, düzenli e-posta hatırlatıcıları aracılığıyla ziyaretçi trafiğini artırmak için tasarlanmış, e-posta pazarlaması adı verilen bir pazarlama yönteminin kullanılmasıdır.

Ayrıca, bir web sitesini ziyaret eden kullanıcıların yalnızca %30’unun geri döndüğü bilinmektedir, bu nedenle pop-up eklentisi, web siteleri için e-posta adresleri toplamak için en çok kullanılan WordPress eklentilerinden biridir.

Resim wordpres 2

OptinMonster Pop-up Eklentileri

OptinMonster Pop-up eklentisi ile web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları zamana, etkileşime. İlgi alanlarına ve konuma göre planlayabilirsiniz. Pinterest ve McAfee gibi binlerce site. Posta listenizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olan bu eklenti ile çok işlevseldirler. Exit Intent teknolojisinin öncüsü olan OptinMonster, kullanıcıları bir web sitesinden.

Optin Monster web sitenizi yavaşlatmaz ve sürükle ve bırak işlevi içerir. Birçok kişi onun düzinelerce hazır şablonunu kullanır. En İyi WordPress Pop-up Eklentileri nelerdir?

Bloom Pop-up Eklentisi

Web sitenizi ziyaret eden herhangi bir kullanıcı bir makalenin veya sayfanın en altına ulaştığında. Bir yorum yapıldığında, web sitesinde biraz zaman geçirdiğinde  otomatik olarak pop-up’lar oluşturmanıza olanak tanır.

 Bloom’un onlarca hazır şablonu var ve pop-up hazırlama imkanı sağladığı ve hem küçük ekranlı telefonlarla. Hem de yüksek çözünürlüklü ekranlarla uyumlu olduğu için birçok kişi tarafından seviliyor.

Popups Pop-up Eklentisi

WPForms, MailChimp, Jetpack, Popups gibi popüler WordPress eklentileri ile uyumlu olan Popups, beğeni ve üyelik formları gibi pop-up’ları 5 farklı alana yerleştirmenize olanak tanır.

Resim wordpres 3

Popup Builder Pop-up Eklentisi

Çıkış amaçları ve PDF dosyalarını pop-up’larda görüntüleme yeteneği sayesinde, kullanıcılara sitenizden ayrılmadan görmelerini istediğiniz güncellemeleri gösterebilirsiniz.

Pop-up Builder, mobil veya bilgisayar erişimine dayalı pop-up’lar hazırlamanıza olanak tanıyan bir eklentidir.

Thrive Leads Pop-up Eklentisi

Ayrıca sürükle ve bırak işlevine ve 20’den fazla animasyona sahip bir eklenti içerir. A/B testi ve kategori sonrası kullanıcı tıklamaları gibi parametrelere dayalı olarak uygun açılır. Pencereyi görüntülemenizi sağlar.