Downhill Smash Oyunu hakkında detaylar. Oyunumuz dünya üzerinde yer alan ve yoğun oyuncu kitleleri arasında en iyi internetsiz mobil oyunlar listesinde yer almaktadır. Bu oyunumuz endless runner türünde olan bir yapıt ismini vermemiz yanlış olmayacaktır. Oyunumuz ikonik ve savaş oyunları geliştirmeni olan. Zeptolab tarafından yapılarak oyunumuz saatlerce oynanan ve serüvenleri ile oyuncularını ekrana kilitleyen bir oyundur.

Bu oyunumuzun amacı ise içerisinde bulunduğumuz. Kaya parçasının mümkün oldukça en uzak noktaya taşımamızdır. Bu çabamızı engellemeye çalışacak ve engel çıkartacak unsurlar ile karşı karşıya geleceğiz. Örneğin taş, tahta ve benzeri malzemeler kullanılarak tasarlanmış binalara ve yapıtlara çarparak yuvarlanan kayamızın hızını kesmek isteyecek unsurlardır.

Resim Downhill 1

Bunların haricinde ise oyununda bize engel çıkartacak başka şekil ve türde de nesneler de mevcuttur. Oyun üzerindeki haritalarda yer almış olan zombiler bulunuyor ve bu zombilere temas etmek, bizim hızımızı yavaşlatan etkenlerden bazılarıdır. En önemli etkenimiz ise, aracımızın yakıt seviyesidir.

Eğer ki aracımızın yakıtı biter yolda kalır isek, hiçbir şekilde hareket edemiyor ve olduğumuz yerde sabit şekilde kalıyoruz. Gelen kaya parçalarının altında kalarak, oyunun yeniden başlangıç aşamasına dönmemiz gereksinimini bizlere gösteriyor. Tabi ki aracımızın daha uzak noktalarına ulaşması konusunda yardımcı olan etkenlerde bulunmakta. Aracımızın güçlendirme, her parçasının değişir olması bu seçenekler arasında yer alıyor.

Downhill Smash Oyun Detayları

Resim Downhill 2

Yükseltmelerin yanı sıra bunlara sorun çıkartacak nesneler ile başa çıkmayı kolaylaştıran silahlar da mevcut. Örneğin aracın ön kısmına bağlanılabilen makineli bir tüfek de bulunuyor. Bu sayede hareket esnamızda karşımıza çıkan objeleri ortadan kaldırabiliyoruz.

Diğer bir örneğimiz ise aracımızın etrafında bulunan kazıklar da karşılaşacağımız engelleri bertaraf etmemizde bize yardımcı olacaklardır. Bu yükseltmelere harcadığımız altınları oyun içerisinde de tekrardan kazana bileceğimizi unutmayalım.Downhill Smash Oyunu hakkında detaylar.

Bu nedenle de kesintisiz olarak saatlerce bu oyunu oynamak için para harcamanız gerekli olacaktır. Oyunumuz çok sürükleyici ve aksiyon içerici bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de oyuna şimdi başlayarak iyi zaman geçire bilirsiniz şimdiden bol şanslar.