Android TV uygulaması çıkalı birkaç yıl oldu ve bir platform olarak yavaş yavaş olgunlaşıyor. Her zamankinden daha fazla uygulama ve oyun var. Kullanılabilir daha fazla donanım olabilir, ancak bunun er ya da geç geleceğinden eminiz. Bir Android TV cihazınız varsa ve en iyi deneyimi elde etmek istiyorsanız, en iyi Android TV uygulaması na göz atın.

Ayrıca, çoğu Android TV uygulamasında yerleşik bir Chromecast bulunur. Bu, Chromecast destekli herhangi bir uygulamanın çoğu  TV cihazında kullanılabileceği anlamına gelir!

 

En iyi Android TV Uygulamaları

Netflix

Önce bariz şeyleri aradan çıkaralım. Çoğu akış hizmetinin Android TV uygulamaları vardır. Mevcut hizmetler arasında Netflix, Disney+, Hulu, Amazon Prime Video, HBO GO ve diğerleri yer alıyor. Bu uygulamaların tümü, çoğu zaman Android TV’de gayet iyi çalışır. Onlara abone oluyorsunuz, her türlü orijinal ve eski içeriğe sahip oluyorsunuz ve temelde ne isterseniz onu izleyebilirsiniz. Liste neredeyse sürekli büyüyor, ancak en popüler olanlar en azından şimdilik en popüler olmaya devam ediyor. Android TV’nin Play Store sürümünde basit bir arama, temelde bildiğiniz tüm akışları ve belki de bilmediğiniz birkaç akışı sağlamalıdır.

okumaya devam edin : Android Cihazlar İçin En İyi 3 Navigasyon Uygulaması

Spotify

Bugünlerde çoğu insan müzik yayını yapıyor ve Android TV’de birçok popüler hizmet mevcut. Liste, videodan çok daha kısadır (belirgin nedenlerden dolayı, TV bir video platformudur), ancak Spotify, Pandora, Vevo ve iHeartRadio gibi bazı ağır hitleri içerir. Bunlar, video akışı siteleriyle hemen hemen aynı işlevi görür. Birini indirirsiniz, aboneliği alırsınız (isterseniz) ve bazı şarkıları patlatmak için TV’nizi kullanırsınız. Her uygulamanın iniş ve çıkışları vardır. Ancak genellikle herhangi bir nesnel karşılaştırmadan ziyade tercih ettiğiniz şeye gelir. Her biri on milyonlarca şarkı çalıyor.

spotify

Youtube

YouTube, TV uygulamaları için biraz ucuz bir seçimdir. Bunu kabul ediyoruz. Hizmet, bir ömür boyu 1.000’den fazla kişinin izleyebileceği videoya sahiptir. Kendinizi gerçekten kızdırmak istiyorsanız buna komedi, teknoloji, müzik ve hatta siyaset dahildir. Ayda 12,99 ABD Doları karşılığında YouTube Premium ile reklamsız bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ve bu, çevrimdışı görüntüleme için videoları indirmenize de olanak tanır. Bu uygulamanın Android TV sürümünde inişler ve çıkışlar var. Bazı durumlarda, telefonunuzdaki uygulamadan yayın yapmak daha da kolay olabilir. Ek olarak, Google Play Müzik’in ölümüyle birlikte Google, normal YouTube’un yanı sıra YouTube Müzik’e erişmenizi sağlamak için YouTube’a bir müzik sekmesi entegre etti. Bu, onu video ve ses akışı için iyi bir bir-iki yumruk yapar.

youtube