Android cihazını bir konsol kontrolörüne dönüştürün, TV’de oyun oynayın.AirConsole, mobil cihazınızı bir konsol denetleyicisine dönüştürmek ve bir şey satın almak veya yapılandırmak zorunda kalmadan büyük bir ekranda arkadaşlarınızla düzinelerce oyunun keyfini çıkarmak için bir araçtır.

Screenshot 2 8

Öncelikle, her bir oyuncu bu aracı cihazına indirmelidir. Ardından tarayıcınızı açın ve www.airconsole.com adresine girin. Ekranda gördüğünüz erişim kodunu girin ve kırktan fazla başlık içerisinden birini oynamaya başlayın. Arkadaşlarınızın da aksiyona katılması için tek yapmaları gereken aynı kodu cihazlarına girmektir. Herkes bağlandığında, karakterlerinizi, oyun modunuzu ve benzerlerini seçerek maceranızı başlatabilirsiniz.

Uygulama, seçtiğiniz oyuna bağlı olarak cihazınızı uzaktan denetleyiciye ya da oyun kumandasına dönüştürür. Herkesin denetleyicisi aynıdır ancak renkler karakterlerin ve sıranın ayırt edicisi olarak farklıdır.

gamepreview quiz

Eğer bir konsola ihtiyaç duymadan arkadaşlarınızla oyun oynamanın eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, AirConsole tek bir lira bile harcamadan birlikte oyun oynamak için müthiş bir araçtır. Düzinelerce farklı başlık arasından birini seçin ve bu inanılmaz hizmet sayesinde arkadaşlarınızla harika zaman geçirin.

AirConsole, arkadaşlarınızla birlikte oynamanın yeni yoludur. Akıllı telefonlarınız gamepad’lerdir. Bilgisayarınız konsol olarak herhangi bir donanım satın almaya gerek yok. Herkes bir AirConsole oyun oturumuna akıllı telefonlarını çıkararak ve web tarayıcısına bağlayarak katılabilir. Grup olarak oynayacağınız 80’den fazla yerel çok oyunculu oyunla AirConsole gerçekten sosyal bir deneyim sunuyor.

covid-19 virüsü nedeniyle evlerimiz de kaldığımız bu günler de ailenizle birlikte Tv vey Pc nizi oyun konsoluna dönüştürebilir ve keyifle oyunlar oynayabilirsiniz.

Screenshot 3 2

Yapmanız gereken pc veya tv niz den Airconsole adresine girmek veya uygulamasını indirmek olacaktır.Sonrası çok kolay telefonunuzdan Google play store ye  veya Apple store ye girip Airconsole  uygulamasını indirmeniz ve uygulamayı açmak olacaktır. Pc veya Tv ekranınızda ki kodu akıllı Telefonunuz dan girip eşleştirilmenizi olacaktır.Eşleşme olduktan sonra menüde ki oyunları oynamaya artık başlayabilirsiniz.Oyunlarda wifi bağlantı veya modem gücünüze bağlı olarak herhangi bir kasma donma olmayacaktır.Olması dahilinde modem güvenlik ayarlarından wpa2-psk yaparak bu sorunu da çözmüş olacaksınız.4 bağlantıya kadar oyunlara bağlantı kurabilir ortak oyunlara girebilirsiniz. Bazı oyunlar da 32 kullanıcıya kadar bağlantı vermektedir.
İos desteği henüz yeni başladı fakat çok fazla rağbet görmüş durumdadır.Çözünürlük ve akışkanlık oldukça iyidir.

 

#hayatevesigar

#evdekal