Ana Sayfa Bilgisayar Creative X-FI Surround Pro 5.1 USB Harici Ses Kartı Özellikleri

Creative X-FI Surround Pro 5.1 USB Harici Ses Kartı Özellikleri

3
Paylaş

Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro ile masaüstü bilgisayarınızı ya da dizüstü bilgisayarınızı, SBX Pro Studio teknolojisi ile birlikte eğlence sistemine dönüştürebilirsiniz.

Bu ses kartı, notebook ya da masaüstü bilgisayarınızdaki düşük kaliteli on-board ses kartınızın yerine, yüksek kaliteli sesi size sunuyor. Şık tasarıma sahip USB 2.0 X-Fi 5.1 ses kartını çok kolay bir biçimde notebookunuza veya masaüstü bilgisayarınıza kurmak mümkün.

Çok fonksiyonlu uzaktan kumandasıyla resim, müzik veya videolarınızı kontrol ederek, tam ekran geçişleri sağlamakla beraber, ses kartınızın ses seviyesini ayarlayabiliyorsunuz.

Kulaklık ve mikrofon girişlerinin hemen elinizin altında olması, bu girişleri kolaylıkla kullanmanızı sağlıyor. Ses ve mikrofon girişlerinin altın kaplama olması, ses kaybını önlerken, hem müzik dinlerken, hem bir film seyrederken veya sohbet ederken, size berrak bir ses kalitesi sunuyor.

Sound Blaster X-Fi Surround‘un X-Fi ses geliştermeleri sayesinde MP3 veya filmlerinizi kulaklıkla dinliyor olsanız bile çok canlı bir ses alırsınız. EAX, X-FI, CMSS-3D destekli bir kulaklık ile oyun keyfini en iyi şekilde size sağlıyor. Ayrıca EAX 4.0, OpenAL desteği ve Creative Alchemy yazılımı Windows Vista uyumludur.

Tek digital kabloyla surround ses almak mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken Dolby Digital Live, dekoderinize ya da ev sinema sisteminize tek dijital kabloyla bağlayarak kaynaktaki 5.1 surround ses dağıtımını sağlamak.

Ayrıca, Cyberlink Power DVD yazılımı (ücretsiz download) ile DTS ve Dolby Digital-EX çözümü ile muhteşem DVD film deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kurulumu gayet kolay olan bu ses kartı, USB 2.0 portundan enerji aldığı için, ekstra bir adaptör kullanmanız gerekmiyor.Playback:

USB 2.0: Stereo / Surround: Up 24-bit/96kHz

USB 1.1: Stereo: 24-bit/96kHz 5.1  — Surround: 16-bit/48kHz

Kayıt: 24-bit/96kHz’e kadar

Bağlantı : Line In – Mikrofon

Kulaklık / Ön Sol ve Sağ Hoparlör Çıkışı

Orta / Sub Çıkışı

Arka Sol ve Sağ Hoparlör Çıkışı

Optik Dijital Çıkış: USB

Software: SBX Pro Studio

Dolby Digital Live

Creative Audio Control Panel

3rd Party Software: Cyberlink PowerDVD (Internet connection required)

Dolby Digital Live

System Gereksinimleri

Microsoft Windows  7, Windows Vista , Windows XP (Professional x64 Edition Service Pack 2 veya üzeri)

Intel Core 2 Duo veya AMD  eşdeğeri işlemci, 2.2 GHz veya daha hızlı

Boş USB portu

1 GB RAM

600 MB boş sabit disk alanı

Mevcut CD-ROM veya DVD-ROM sürücüsü

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

3 YORUMLAR

  1. Windows 10 için uyumlu çalışmıyor, driver sorunu olduğunu filan yazıyor bazı yerlerde? Windows 10 ile uyumlu çalışır mı

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin