Konu ses sistmeleri olunca aklınıza bir çok ses sistemi gelebilir fakat LG OM4560 taşınabilir Hi–Fi ses sistemi oldukça kaliteli bir ses sunmanın yanında daha bir çok özellik sunmakta. Teknolojinin gelişmesiyle artık istediğimiz cihazı ses sistemine, cihazınızın özelliğine göre Bluetooth, Wi-Fi olarak bağlanma seçenekleri sunuyor.

lg2

Çoklu bağlantıları sayesinde istediğiniz cihaza bağlanma imkanı sunan LG OM4560, kulaklık çıkışı olan herhangi bir cihaza bağlanmanıza olanak sağlıyor. Standart 3.5mm mini-jack, RCA Jack, Mic ya da USB ile bağlantı sağlanılabilir . Çoklu disk oynatma seçeneğinin yanı sıra X-BOOM PLUS özelliği sayesinde 2 farklı ses ünitesini, AUX çıkışı sayesinde kablolu bir şekilde birbirine bağlayarak 2 kat daha yüksek bir ses elde edebilirsiniz.

lg3

Music flow uygulaması sayesinde akıllı cihazınızdan tam bir kontrol sağlayarak sistemi kontrol etme imkanı sunuyor. Bunların yanı sıra cihazdaki farklı renk led ışıklar sayesinde çok daha şık bir görüntü sunmakta.Volcano, Police lights, Lightning, Psychedelic ve Chaos ışıklandırma modları bulunmakta, bu da karanlık ortamda bir disko havası verebilir.

lg6

MULTIPOINT bağlantısı sayesinde birden fazla cihazla Bluetooth sayesinde bağlantı kurabilir ve herhangi bir kesinti olmadan müzikler arasında geçiş sağlayabilrisiniz. Bass Blast özel olarak ayarlanmış ses matrixi sayesinde güçlü bir ses deneyimi sunmakta. Wireless Ses Senkronizasyonu sayesinde LG ses sisteminizi TV‘nize bağlayıp, Bluetooth sayesinde kablosuz bağlantı kurup ses kalitesinin keyfine varabilrisiniz.

Bluetooth özeliği sayesinde akıllı cihazlarınızdan seçmiş olduğunuz müzikleri kolaylıkla dinleyebilirisiniz.

LG4

 

USB belleğe direkt kayıt ve USB bellekten çalma özelliği de çok kullanışlı ve işinize yarayacak bir özellik. CD‘den çalan müziği, cihazınıza bağladığınız USB belleğe kaydedebiliyorsunuz. Son olarak portable Ln otomatik DJ ve FM radyo özelliklerini de beraberinde sunan LG OM4560, size her anlamda kaliteli yüksek bir ses sunmanın yanında portatif yapısı sayesinde istediğiniz yere kolaylıkla taşımanıza da olanak sağlamakta.

GENEL ÖZELLİKLER

  • Ürün Tipi: Hi-Fi Ses Sistemi
  • Toplam güç (W): 220 W
  • Oynatma Formatları: MP3, WMA
  • Playback ortamı: CD, USB
  • Frekans (Hz): 50-60 Hz
  • Bluetooth: Evet
  • Bağlantılar: AUX IN, USB, Anten konektörü, 1 x hat çıkışı

1 Yorum