Ana Sayfa İnceleme Canon’un Şimdiye Kadar ki En İnce Superzoom Özellikli Fotoğraf Makinesi

Canon’un Şimdiye Kadar ki En İnce Superzoom Özellikli Fotoğraf Makinesi

0
Paylaş

Dünyanın en iyi kamera üreticilerinden olan Canon şimdiye kadar ki en ince ve en güçlü süperzoom özellikli fotoğraf makinesi olan SX720 HS modelini geçtiğimiz günlerde tanıttı.

Üründe 20.3MP CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemci bulunuyor. Powershot SX teknolojisini de destekleyen SX720 HS seyahate çıkanlara çok iyi bir yol arkadaşı olacak. Sahip olduğu Powershot SX teknolojisi ve dahili led flaşıyla birlikte düşük ışıklı ortamlarda, gece yapılan şehir gezmelerinde ve gün ışığındaki yüksek ışıklı ortamlarda oluşabilecek yansımalara karşı rahat bir kullanım sağlayan SX720 HS 20.3MP e kadar fotoğraf kaydı ve Full HD video kaydı yapabiliyor.

canon1

80x Zoom Plus teknolojisi bulunan ürün 40x optik zoom yapabiliyor. Üzerinden bulunan 3 inç LCD ekran ile kontrol edilebilen SX720 bir cep telefonuyla aynı genişliğe sahip gövdesiyle seyahatseverler için konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor.

Çektiğiniz fotoğraflarınızı makyajlayarak 5 farklı çerçevede sizlere sunan Canon SX720 seyahetleriniz esnasından extra bir cihaz gereksinimi duymadan çektiğiniz fotoğraflarınızı birleştirerek öykülemenize imkan sağlıyor.

Dahili Wireless ve NFC teknolojisiyle çektiğiniz medyaları kolayca yedeklemenize imkan sağlayan cihazın hafızası istenildiği takdirde mikro sd kart yardımıyla 64GB a kadar artırılabiliyor.

canon2

Ürün içerisindeki medyaları dilerseniz Canon’un bulut tabanlı veri yedekleme teknolojisi Irista’yı kullanarak sanal ortama yedekleyebiliyor ve Irista platformu sayesinde sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. Ancak bu işlemleri yapmadan önce makinanızı kablosuz bir ağ üzerinden internete bağlamanız gerekecektir.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.