Ana Sayfa Bilgisayar Bir Dizüstü Bilgisayarı Bir Microsoft Hesabıyla Otomatik Olarak Eşitleme

Bir Dizüstü Bilgisayarı Bir Microsoft Hesabıyla Otomatik Olarak Eşitleme

0
Bir Dizüstü Bilgisayarı Bir Microsoft Hesabıyla Otomatik Olarak Eşitleme
11858 teknik destek

Bu makale, Microsoft’un satın alma işlemlerini, Edge web tarayıcısı yer imlerini ve diğer verileri Bir microsoft hesabıyla otomatik olarak eşitleme yapmak için nasıl bir hesap oluşturacağınızı öğretecektir.

Eşitleme Nasıl Yapılır?

Bir dizüstü bilgisayarı otomatik olarak bir Microsoft hesabıyla eşitlemek için bu adımları izleyin.

  1. Windows Başlat menüsünü açın , ardından Ayarlar’ı seçin.

    Microsoft Hesabıyla Otomatik Olarak Eşitleme
    Microsoft Hesabıyla Otomatik Olarak Eşitleme
  2. Sonra Hesaplar’ı seçin.
  3. Daha sonra Bilgileriniz’e dokunun.
  4. Bunun yerine bir Microsoft hesabıyla oturum aç’ı seçin . Hesap Ayarları altındadır. Eğer açıksa zaten bu kısımda Yerel hesap ile oturum aç uyarısı gelir.
  5. Microsoft hesabınızla oturum açmak veya yeni bir hesap oluşturmak için ekrandaki talimatları izleyin.

Önemli Not: Bu adım bir İnternet bağlantısı gerektirir.

11858 teknik destek

Bu işlemlerden sonra, dizüstü bilgisayarınızda Microsoft hesabınızın kurulumunu tamamlayacaktır. Bittiğinde, temel Windows verileri cihazlar arasında eşitlenecektir. Buna Microsoft Store’da yapılan satın almalar ve Microsoft Edge web tarayıcısında kaydedilen yer imleri dahildir. OneDrive yükleyerek dizüstü bilgisayarınızın otomatik olarak eşitleme özelliğini geliştirebilirsiniz . Bu, dosyaları cihazlar arasında senkronize etmenize olanak tanır. Office 365’e abone olursanız, belgeleri Microsoft Office uygulamaları arasında da eşitleyebilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayarımı Microsoft Hesabı Olmadan Otomatik Olarak Eşitleyebilir miyim?

Windows’ta bulunan temel eşitleme özelliklerini kullanmak için bir Microsoft hesabı gereklidir. Microsoft Store satın alımlarını, Windows ayarlarını, Edge tarayıcı yer imlerini ve sekmelerini ve diğer şeylerin yanı sıra bazı Microsoft oyunlarındaki ilerlemeyi içerir. Ancak, diğer hizmetler için bir Microsoft hesabı kullanarak dolaşabilirsiniz. Google’ın Drive’ı yeni ismiyle Google One Drive ve Apple’ın iCloud‘u, dosyaları bulutta depolamak ve bunları cihazlar arasında senkronize etmek için kullanılabilir. Google Dokümanlar ve Zoho Dokümanlar gibi çeşitli Microsoft Office alternatifleri dokümanları senkronize edelir. Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi web tarayıcıları kendi senkronizasyon yardımcı programlarını sunar.

Dizüstü Bilgisayarımı Bir Mobil Cihazla Otomatik Olarak Senkronize Edebilir miyim?

Dizüstü bilgisayarınızda bir Microsoft hesabıyla oturum açmak, verileri Windows cihazları arasında senkronize eder. Ancak bir mobil cihaz kullanırken çok fazla fayda sağlamaz. Bir Apple veya Android mobil cihazla eşitlemeyi ayarlamak için Telefonunuz adlı bir Microsoft uygulamasını kullanabilirsiniz . Bu, çeşitli Microsoft hizmetlerini yüklemenize ve oturum açmanıza yardımcı olacaktır. Alternatif olarak, istediğiniz Microsoft uygulamalarını App Store ve Google Play Store’dan tek tek indirebilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1610 Oylamalar · 1610 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikZyXEL VMG8825-T50K VDSL2 Modem Kurulumu
Sonraki İçerikYavaş Başlayan Bilgisayar Nasıl Onarılır?
Webmaster, freelancer, teknoloji hastası. Kendini bilmiş bileli teknoloji okyanusunda amiral gemileri ile iç içedir. Çukurova Üniversitesi mezunudur. Bir seyyah gibi gezmeye bayılır. Teknoloji makaleleri yazıp insanları aydınlatmayı amaç edinmiştir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.