Ana Sayfa Haberler Binance Borsası Al-Sat Nasıl yapılır

Binance Borsası Al-Sat Nasıl yapılır

0

Öncelikle Binance  borsası hakkında biraz bilgi sahibi olalım ;

Dünyanın 1 numaralı kripto para borsasını yönetmek dışında, Binance komple bir ekosistemi kapsar

Ekosistem;

Binance Borsası, işlem hacmine bakımından en büyük kripto borsasıdır ve dünyanın en hızlı borsalardan biridir.

Bağış

Binance Hayır İşleri,kendini blockchain destekli hayır işlerini ve küresel sürdürülebilir gelişmeleri desteklemeye adamış kar amacı gütmeyen bir vakıftır.

Akademi

Binance Akademi, blockchain ve kripto öğrenme kaynaklarına yönelik herşeyi barındıran, herkese açık bir öğrenme merkezidir.

Bilgiler

Binance Info bir kripto ansiklopedisidir; herkesin katkıda bulunabileceği, açık ve objektif bilgilerin toplandığı bir platformdur.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

LaunchPad

Binance Launchpad, en devrimsel kripto projeleri hayata geçirebilmeleri için girişimcilere özel bir token çıkarma plarformudur

Kullan. Al-Sat. Sakla.

BNB, Binance Chain’e özel varlıktır. BNB’nin birçok kullanım alanı vardır ve Binance ekosisteminin altında yatan itici güçtür.

Küresel Özgürlük

Vizyonumuz, paranın özgürlüğünü küresel olarak arttırmaktır. İnanıyoruz ki, bu özgürlüğü yayarak, dünyanın her yerinden hayatları önemli ölçüde daha iyiye götürebiliriz.

Altyapı Oluşturmak

Misyonumuz, blockchain ekosistemi için altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Binance’de Yaşam

Teknolojinin geleceğini yaratmak

Binance’in başarısının altında yatan sır nedir? Cevap çok açık: Çalışanlarımız. Dünyada bulunabilecek en yetenekli, çalışkan ve tutkulu ekiplerden birine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Ekibimize katılmak ister misiniz? kendi sitesi üzerinden bir çok alanda iş imkanı içinde başvuruda bulunabilirsiniz tamamen sizin özgürlüğünüzde .

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Öncelikle bir binance hesabı açmanız gerekiyor hesabınız varsa giriş yapmanız gerekiyor giriş yaptıktan sonra cüzdan kısmına geliyoruz ve hemen altından spot cüzdanı sekmesine tıklıyoruz  eğer sayfa türkçe deil ise sağ üst kısımdan türkçeye çevirebilirsiniz  şimdi burda gördüğünüz gibi coinler alfabe sıralaması göre mevcut şimdi almak yada satmak istediğimiz coini coin ara kısmına kısaltmasını yazıyoruz mesela eth (ethereum) gibi yazdıktan sonra coin karşımıza çıkıcak simdi yapmanız gereken satırın sonuna doğru alım satım kısmından eth nasıl almak istiyorsanız onu secelim Usdt-eth mesela dolar uzernden alım yada TRY-ETH türk lirası ile almak istiyorsanız eğer bu seceneği secicez ve tıkladıktan sonra

böyle bir sayfa cıkıcak karsınıza burdan yapmanız gereken almak yada satmak istediniz miktarı al sat kısımları altına yazıp sat yada al butonuna basıcaz bundan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmıyacak .

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA