Ana Sayfa Bilgisayar Snappea İle En İyi Video İndirme Deneyimi Yaşayın!

Snappea İle En İyi Video İndirme Deneyimi Yaşayın!

0

Dijital çağımızda hemen hemen her yerde kullandığımız internet ile daha iyi multimedya deneyimi kazanmak adına çokça kullandığımız ücretsiz popüler platformlardan online olarak faydalanırız. Ancak bu durum internetimizin olmadığı ya da mobil verimizin az olduğu durumlarda maalesef ki bir sorun yaratmaktadır. Bunun için dinlediğimiz müzikleri tekrardan dinleyebilmek adına çevrimdışı indiricilerden yararlanırız.

Bu uygulamalara arama motorlarında YouTube MP3 yazarak ulaşmanız mümkündür.

Snappea bu uygulamaların en başında gelen kullanımı basit ve kullanıcı dostu ara yüzüne sahip bir çevrimdışı indirme uygulamasıdır.

Uygulama bilgisayar üzerinde bir tarayıcı üzerinden mobil cihazlarda da web arayüzünden işlem yapıldığı gibi android kullanıcılarının özelleştirilmiş bir uygulaması mevcuttur.

Anlattığımız bu yardımcıyı gelin biraz daha yakından tanıyalım.

İlk olarak normal bir tarayıcı üzerinden nasıl bir multimedya indirilir bunu anlatacağız.

Birinci adım olarak indireceğiniz multimedyayı Youtube tan aratıp buluyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Ardından bu multimedyanın web adresini kopyalıyoruz

Snappea’nın resmi websitesine gelip ilgili araca yapıştırıyoruz ve “Search” (Ara) tıklıyoruz.

Arama bittikten sonra karşınıza seçtiğiniz multimedyanın çeşitli kalitede mp3 leri ve dilerseniz video linki gelecektir. Dilediğiniz dosyayı indirmeniz için “Download” ı (indir) tıklayıp bilgisayarınızda istediğiniz sürücünüzdeki klasöre indirebilireceğiniz gibi daha önceden tarayıcınız ayarladıysanız İndirilen / Karşıdan Yüklenen klasörünü kontrol ettiğinizde İndirdiğiniz doayayı göreceksiniz

11858 teknik destek
11858 teknik destek

İnen dosyayı gördüğünüzde bilgisayarınızda varsayılan tarayıcı varsa üzerine 2 kez tıklayıp çalıştırabilirsiniz.

Bu işlemler iPhone ve iPad kullanıcıları da yapabilir. Bu işlemlerden sonra Dosyalarım uygulamasını kontrol edilirse inen multimedyanın burada olduğu gözlemlenebilir. Aynı şekilde seçili oynatıcıda çalabilirler.

Mobil kullanıcılar eğer Android işletim sistemine sahipse bu konuda çok şanslılar. Çünkü bir tarayıcı olmadan yani YouTube MP3 dönüştürücü apk uygulaması üzerinden indirebilirler. Bunun için Snappea resmi web sitesine girdikten sonra “Snappea for Android” ( Android için Snappea) ya da “Uygulamayı Yükle” butonunu tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Google Play Store üzerinden indirilmediğinden gerekli izinleri vererek indirmeye devam edebilirsiniz.

Uygulama çalıştırdıktan sonra Ekrana gelen arama çubuğuna edinmek istediğiniz multimedyanın ismini yazalım ve arama merceğine dokunalım.

Gelen liste istediğimiz videoyu seçip dokunalım. Sonra ilgili sayfa açılınca videonun hemen altında “İndir” ismiden bir buton görünecektir. Buna dokunalım.

Açılır bir menüde indirmek istediğiniz multimedyayı istediğiniz kalitede indirebilirsiniz. Seçtiğiniz kaliteye dokunup indirebilirsiniz

Dosya inmeye başlayacak ve bitiminde encode işlemleri çalışacaktır. Sabırla bekleyelim.

Yine telefonunuza inen dosyayı seçili olan oynatıcınızdan çalabilirsiniz.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA