Ana Sayfa Destek Apple İphone Sınırsız Video Paylaşma Nasıl yapılır? Resimli Anlatım

Apple İphone Sınırsız Video Paylaşma Nasıl yapılır? Resimli Anlatım

0

Bir iphone telefona sahipseniz çektiğiniz uzun videoları arkadaşınız yada bir tanıdığınızla paylaşmanız zor olabilir. Çekilen bu videoyu çokça bilinen yazışma araçlarından whatsapp gibi platformlardan da parçalayarak gönderebilirsiniz. Bunun için alternatif arayışına girenler Axel isminde bir uygulamayla karşılaşacaktır.

Axel bir tüm ayrıntıları düşünülmüş bir dosya paylaşım platformudur. Bu uygulamada yapılacak şeyler başlıca;

  • Dosya yükleme
  • Yüklenen dosyayı zamanlama
  • Telif hakkı içeriyorsa sadece görüntüleme ve dinleme
  • Yüklenen dosyayı indirme şifresi koyma

Vb. gibi daha sayamadığımız birden fazla özelliği mevcuttur. Şimdi bu güzel programı nasıl kurulum ve kullanımını yapacağız birlikte öğrenelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

AXEL Uygulamasıyla Paylaşım

Telefonumuzdan App Store açıp arama çubuğuna “Axel” yazalım. Çıkan sonuçlarda “AXEL – Transfer & Share” uygulamasını “İNDİR” butonuna tıklayıp uygulamanın yüklemesini sağlayalım.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Uygulamayı çalıştıralım ve gelen tanıtımları atlayalım. Sonra gelen uyarıya göre isteğinize göre uygulamanın uyarılarını “İzin Ver” ya da İzin Verme” yaparak ilerleyelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Size uygulama bir üyelikle işlem yapılacağını belirtmek isteriz. Dilerseniz e-postanızla üyelik yapabilir  ya da hali hazırda Google ya da Facebook hesabınızla üye olabilirsiniz. Biz Google seçip devam edeceğiz

Açılan sayfada cihazınıza girdiğiniz Google Hesap ismi çıkacaktır. Buradaki hesabı seçip uygulamaya izin verelim.

Ve üyelik tamam. Sıra geldi uygulamanızla video ya da resim göndermenize. Açılan ekranda sağ üst köşedeki + Artı butonuna dokunun.

Çıkan menüde “Upload from Media Library” seçin.

Gelen ekranda foto ve video erişimi istemektedir. Bu uyarıya “Tamam” diyelim.

Göndermek istediğimiz video ya da resimi seçelim. Ve Üst kısımda “Upload” butonuna basıp bir sonraki ekrana geçelim.

Videonuzun boyutuna ve internet hızınıza göre yükleme hızınız değişecektir. Sabırla bekleyelim. Sonra ekrana çıkacak olan menüden “Share A Link” sekmesine dokunalım.

Uygulama size yasal uyarı vermektedir. Yüklediğiniz medya telif haklarına uygun olmasını ve sorumluluğun sizde olacağı konusunda bilgiler vermektedir. “Accept” dedikten sonra bir sonraki ekran gelecektir.

Eğer gelecek ekranda hiçbir şeye dokunmadan “Share this Link” yapar isek paylaşımınız gönderdiğiniz kişi sadece izleme yapabilir indiremez

Eğer “Allow download” ı işaretlerseniz paylaşımız indirilebilir

Eğer “Set expiration” ı işaretlerseniz paylaşımınız sizin belirlediğiniz bir tarihe kadar varlığını korur sonrada silinir.

“Share this Link” butonunu tıkladığınızda telefon linki paylaşacağınız platformu seçmenizi ister. Biz “Whatsapp” ı seçeceğiz.

Buradan bir kişi seçip “İleri” Butonunu tıklayacağız.

Link başarıyla paylaşılmıştır. Keyifli paylaşımlar.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA