'Bebek Kamerası' Nedir ve Ne İşe Yarar__4

Gelişen teknoloji ile artık hayatımızın her alanında teknoloji çözümlerini kullanmaktayız. Gelişen teknoloji ile güvenlik çözümlerinde de çok büyük gelişmeler oldu. Güvenlik için geliştirilen teknoloji çözümlerinde, çocuklarımızın güvenliği ve anlık takibi amaçlı geliştirilen bebek kamerası bu anlamda öne çıkan ve en çok tercih edilen teknoji ürünlerinden birisi. Çocuğunuzun odasında ne yaptığını takip etme veya uzaktayken sesini duyamama gibi durumlarda çok işlevsel bir kamera.
'Bebek Kamerası' Nedir ve Ne İşe Yarar__1
Kameralarda, modellerine göre farklı özellikler bulunmakta. Sadece izlemek için değil, dijital kablosuz teknoloji üzerinden bağlantı yapıp evinizin her yerinden kontrol edebilirsiniz. Açık alanda 300 metreye kadar bir çekim mesafesi imkanı sunuyor. Ürün marka ve modeline göre çekim mesafeleri değişkenlik gösterebiliyor.
Bebek Kamerası Nedir ve Ne İşe Yarar 2
Wi-Fi bağlantılar üzerinden akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarlardan ebeveyn kontrol imkanı sunan, her zaman olan biteni takip etmenize olanak sağlayan LCD ekranlarla donatılmış bir çok çeşit kamera bulunmakta. Görüntü kalitesi de yine modeline göre HD, Full HD gibi ayrılmakta.

Kablosuz kameralardan biraz daha bahsedecek olursak, markasına ve modeline göre gece görüş imkanı sunan kameralar veya ses aktivasyon özelliği olan cihazlar da bulunuyor. Bunların yanı sıra 4 kameraya kadar aynı anda kontrol etme, yemek zamanı hatırlatma, zoom yapma, ortamın sıcaklığını ölçme ve ninni çalma imkanı sunuyor. Yine en güzel özelliklerinden biri de dilerseniz kamera kontrolü ile kamerayı veya kameraları döndürerek konumlandırdığınız ortamda çevrim-270°, eğim-80° ile bakma imkanınız da bulunuyor.

Bebek Kamerası Nedir ve Ne İşe Yarar 3
Son olarak bebek kameraları hakkında ufak bir bilgi daha verecek olursak, evinizin kontrolü ve bebeğinizin takibi amacıyla ortamda bir güvenlik kamerası bulunması bir çok aksi durumda caydırıcı olabilir. Çocuklarınızın güvenliği açısından önemli bir konuma sahip.

Bebek Kamerası
Bunun yanı sıra kullandığınız kamera çeşidine göre, yine dış mekanda da kullanım yapabilir, evinizin ve işyerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Görüntüleri kayıt altına alabilir ya da bulut sistemi sayesinde görüntüleri depolayabilirsiniz.

Eğer ilgileniyorsanız bebek kamerası ile ilgili paketi incelemek için CallFix sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

callfix-bebek-izleme-kamerasi