Ana Sayfa Bilgisayar Artık Tarayıcınızda Minecraft’ı Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Artık Tarayıcınızda Minecraft’ı Ücretsiz Oynayabilirsiniz

0

Minecraft şimdi 10 yaşın üzerinde. Ve bu kilometre taşını kutlamak için Mojang, web için Minecraft Classic’i yayınladı. Bu, Minecraft’ı web tarayıcınızda oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Hiçbir şey indirmenize gerek olmadan Minecraft Classic’i tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Tarayıcıda Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecraft Classic oynamak için web tarayıcınızı Minecraft Classic web sitesine yönlendirin. Hemen bir seviye üretmeye başlayacak. Oyununuz oluşturulduktan sonra, arkadaşlarınızla oynamak için özel bir bağlantı veriliyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bazı arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet etmek istiyorsanız (bunu yapmak zorunlu değildir), bu bağlantıyı e-posta yoluyla veya seçtiğiniz mesajlaşma uygulamanızda paylaşın. Ardından, bir kullanıcı adı seçin ve tarayıcınızda Minecraft oynamaya başlamak için Başlat düğmesine tıklayın.

Kontroller basit: İki blok arasında geçiş yapmak için farenizi sol tıklayıp blokları yerleştirip sağ tıklayın. İleri, sola, arkaya ve sağa hareket etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz.

Minecraft Classic’te Yapabilecekleriniz ve Yapamayacaklarınız

Adından da anlaşılacağı gibi, Minecraft Classic 2019’un Minecraft’ı değil. Bunun yerine, 2009 versiyonu olan bir oyun bizi karşılıyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Minecraft Classic yalnızca Yaratıcı modda oynamanıza izin veriyor. Bu yüzden savaşacak düşmanların olduğu bir Hayatta Kalma modu bulunmuyor. Oyununuzu kaydetmenin de bir yolu yok. Yine de, yukarıda belirtildiği gibi, en fazla dokuz arkadaşınızı oyuna katılmaya davet ederek keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Minecraft Klasik Oyun Tarihinin Bir Parçası

Burada kendimizi kandırmayalım; Minecraft Classic oyunun mevcut sürümü ile rekabet edemez. Yine de ücretsizdir ve web tarayıcınızda herhangi bir çaba harcamadan oynatılabilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA