Günümüzde arkadaşlık programları , siteleri gittikçe yaygınlaşmakta artık sosyalleşmek denilince aklımıza ilk gelen şeylerden biri uygulamalar, programlar , web siteleri diyebiliriz. Bu arkadaşlık uygulamalarından en çok rağbet gören program ise Badoo uygulamasıdır. Bu esnada bizlerde bu uygulamaya nasıl kayıt olacağımızı ve ne işe yaradığını inceleyecez.

b1

Uygulamayı ilk açtığınızda önümüze gelen ekran budur. Bu ekranda  tamam diyerek  devam edebiliriz. Her şeyden haberdar olabilmek adına.

b2

Daha sonrasında uygulama kullanıcısı sayısını bizlere belirtmiş bulunmaktadır.274.518.046 kişinin uygulamaya üye olduğunu tüm dünya üzerinden belirtmektedir. Bu ekranda Facebook ile giriş yapmaktayız.

b3

Facebook bizden onay beklemektedir uygulama için uygulamaya onay verdikten sonra devam ediyoruz.

b4

Bu ekranda tamam diyerek devam ediyoruz.

b5

Bu esnada uygulamaya girdikten sonra standart olarak karşımıza bir üye çıkaracaktır yakınlarımızda bulduğu kişinin profil bilgisi için ekranı aşağı indirmeniz yeterli olacaktır dilerseniz sadece resmine tıklayarak büyütebiliyorsunuz özel olarak profiline gidemiyorsunuz öyle bir şeye gerek kalmıyor uygulamada.

b6

Daha sonra sağ üstteki ayarlar çarkına tıkladığımızda şahsımıza ait profil bilgileri çıkacaktır dilerseniz onları düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz de ‘Buraya çık’ kısmından belli bir ücret sonrasında kendi reklamınızı yayınlayarak profil hesabınızı herkesin görmesini sağlayabilirsiniz.

Hazırlayan: Murat NALCI