Ana Sayfa İnceleme Acer’ın Yeni Amiral Gemisi Liquid Zest Plus Ürün İncelemesi

Acer’ın Yeni Amiral Gemisi Liquid Zest Plus Ürün İncelemesi

0

Daha çok bilgisayar ürünleriyle tanıdığımız Tayvanlı teknoloji üreticisi Acer akıllı telefon pazarına da geçtiğimiz yıllarda giriş yapmıştı. Uzun süredir devam ettirdiği Liquid serisine geçtiğimiz günlerde yeni ürünü Zest Plus‘ı da ekleyen Acer bir manada bu seneki amiral gemisini de tanıtmış oldu.

1280×720 piksel HD çözünürlüğe sahip 5.5 inç büyüklükte IPS ekran bulunan telefonun işlemci yonga seti Mediatek ailesinin 64 bit mimarisine sahip 1.3 Ghz MT6735 işlemcisi ve Mali T720MP2 grafik işlemcisinden oluşuyor.

2GB RAM kapasitesine sahip olan cihazın dahili depolama birimi ise 16GB. Ayrıca istenildiği takdirde bu hafıza mikro sd kart yardımıyla 128GB’a kadar artırılabiliyor.

acer2

11858 teknik destek
11858 teknik destek

HD video kaydı yapabilen 5MP çözünürlüğe sahip telefonun arka kamerası ise Full HD çözünürlükte video kaydı yapabiliyor ve 13MP çözünürlüğe sahip. Ayrıca ürünün arka kamerasında Acer’in “Tri-Focus” teknolojisi bulunuyor. Telefon “Tri-Focus” sayesinde lazer odaklama, faz odaklama ve kontrast odaklama teknolojileri sayesinde üç farklı odaklamayla fotoğraf çekimi yapabiliyor.

Ürünün en dikkat çeken özelliği ise hiç şüphesiz 5000 MAH kapasiteye sahip bataryası. Açıkçası orta ürün segmentinde bulunan bir telefonun bu kapasitede bir pile sahip olması ürünü alınabilir kılan geçerli sebeplerden biri diyebiliriz.

Kutusundan Android 6.0  işletim sistemi, kapsül kulaklık, data kablosu ve şarj adaptörüyle çıkan Acer Liquid Zest Plus’ın ortalama satış fiyatının ise 750 TL seviyelerinde olması bekleniyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA