Ana Sayfa Haberler A101’den 80₺’ye Aksiyon Kamerası!

A101’den 80₺’ye Aksiyon Kamerası!

0

Her geçen gün bir önceki güne nazaran gelişen ve günlük hayatımızdaki yerini de aynı oranda artıran teknoloji, ülkemizde öyle seviyelere ulaştı ki, artık birçok zincir indirim marketinde bile çeşitli teknoloji ürünlerinde damping indirimler yer alıyor. Ülkemizde yer alan indirim marketleri zincirleri arasında ikinci büyük firma olan A101, özellikle son dönemlerde haftalık indirim kataloglarında teknolojik ürünlere de yer vererek tüketicinin ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Şirketin bu kapsamda tüketiciye damping denilebilecek fiyat etiketinden sunduğu son ürün ise, son dönemin popüler teknolojileri alanında yer alan aksiyon kamerası ürünü oldu. Son dönemde %20 artan kur oranı sebebiyle tüketiciler her ne kadar teknolojik ürünlere korkarak yaklaşsalar da, fiyat/performans odaklı ürünler ilgi çekmeyi başarıyor.

A101’den 80₺’ye Aksiyon Kamerası!

Teknolojinin herhangi bir alanında 100₺ fiyat etiketinin altında bir ürün satın almak günümüzde pek mümkün görünmüyor. Ancak A101’de bu hafta tüketiciye sunulan indirim katoloğunda yer alan Piranha aksiyon kamerası, 79₺ fiyat etiketiyle alıcılarını bekliyor. 2 inç LCD ekrana sahip olan Piranha 1125, HD ve Full HD çözünürlüklerde video kaydı yapabiliyor. 70° lens açısına sahip ürün aynı zamanda 12MP çözünürlükte fotoğraf çekimi de yapabiliyor. Büyük ihtimalle ürünü 10 metre derinliğe kadar suya karşı koruyan cam kılıf ile birlikte verilecek olan Piranha 1125, sahip olduğu hareket sensörü sayesinde fiyatına göre oldukça konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Suya karşı dayanıklı koruyucu cam kılıfı çıkarıldığında sesli video kaydı da yapabilen ürün, toplam 60 gram kasa ağırlığına sahip ve tam dolu pil ile 2 saate varan kullanım ömrü sunuyor. Lithium Polymer teknolojisine sahip olan ürünün pili yüksek sayıda şarj sonrasında bile oldukça başarılı performans gösterebiliyor. Dahili hafızasına video kaydı yapılamayan ürüne mikro SD kart girişinden 32GB’a kadar hafıza kartı takılabiliyor. Ancak ürün kutu içeriğinden hafıza kartı çıkmadığını ve bu fiyata hafıza kartının dahil olmadığını belirtmemizde fayda var. AVI ve M-PEG4 formatında video ve JPEG formatında resim kaydı yapabilen ürünün kutu içeriğinden bahsetmek gerekirse:

 

  • Su geçirmez kılıf
  • Gidon montaj aparatı
  • Klips
  • 4 farklı montaj aparatı
  • Bandaj
  • USB kablo
  • Batarya
  • Kullanma Kılavuzu
  • Garanti Belgesi

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

5 Temmuz 2018 tarihinden itibaren A101 mağazalarında 79.95₺ fiyat etiketinden alıcılarını bekleyen Piranha 1125 aksiyon kamerası, sahip olduğu özellikler ve fiyatı gözönüne alındığında fiyat/performans odaklı denebilecek ürünlerden. Ayrıca bu ürünü incelemek için A101 mağazlarına gidecek olan kullanıcılara, bu ürünle birlikte aynı dönemde kampanyaya girecek olan su geçirmez özelliğe sahip Piranha Bluetooth hoparlörlerin de 24.95₺ ve 29.95₺ fiyat etiketlerinden satışta olacağını hatırlatmak isteriz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA