Ana Sayfa Destek Instagram’da Görüntülü Görüşme Özelliği (Resimli Anlatım)

Instagram’da Görüntülü Görüşme Özelliği (Resimli Anlatım)

0
Paylaş

Ulaştığı ve sürekli artan kullanıcı kitlesi ile önde gelen sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram yine son yaptığı güncelleme ile birçok kullanıcısını olumlu anlamda şaşırttı ve sevindirdi. Peki Instagram’a gelen yeni özellik nedir? Instagrama gelen yeni özellik nasıl kullanılır? Bu sorunların cevabını ekran bu makalemizde ele alacağız. Instagram gelene yeni özellik, görüntülü (video calling) görüşme özelliği! Artık Instagram hesabınızda ekli olan veya olmayan  kişileri görüntülü aramak için Instagram’da sohbet bölümünden ilerleme yapabilirsiniz. Görüntülü görüşme yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Öncelikle Instagram hesabınızda sohbet ekranına tıklayınız.
  • Karşınıza gelen ekranda Ara seçeneği vardır; Ara seçeneğine tıklayıp görüntülü aramak istediğiniz arkadaşınızın adını ve soyadını yazıp aratınız.
  • Açılan sohbet ekranının sağ üst kısmındaki görüntülü arama simgesine tıklayınız.

  • Ekrana ‘aranıyor…’ yazısı gelecektir. Görüntülü arama özelliğini bu şeklilde Instagram üzerinden de kullanabiliyorsunuz. Artık sadece mesajlaşma özelliği ile sınırlı kalmayan instagram’da görüntülü arama özelliğini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Instagram’da görüntülü arama sınırlaması bulunmamaktadır.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.