Ana Sayfa Haberler 4G Destekli Modem TP-Link Archer MR200

4G Destekli Modem TP-Link Archer MR200

0
Paylaş

TP-Link firması 4G destekli modem router larına bir yenisini daha ekledi. Ülkemizde bir kaç ay sonra aktif hale gelecek 4G teknolojisini destekleyen bu ürün 4G destekli sim kart ile çalışıyor. Modem üzerinden bulunan sim girişinden sim kartınızı bağlayabileceğiniz üründe 4 adet ethernet portu bulunuyor. 4G LTE yi de destekleyen ürünün arkasında tek tuşla Wi-Fi yıda açıp kapatabileceğiniz tuş bulunuyor.

archermr2000-1

Üründe aynı zamanda bir adet LAN/WAN portuda bulunuyor. Bu port  sayesinde modem fiber,kablo ve dsl modemlerle bağlantı sağalayabiliyor.

TP-Link Archer MR200 modemini dilerseniz 4G destekli sim kart yardımıyla modem olarak kullanabiliyor dilerseniz de kablosuz modemlerle bağlantı sağlayabilen router olarak da kullanabiliyorsunuz.

Ürünü 4G destekli sim kart ile kullanmak istediğinizde herhangi bir yapılandırmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Sim kartı taktığınızda modem aktif bir şekilde çalışmaya başlıyor. Kablosuz ayarlarınızı yapılandırmak istersenizde ürünü LAN portlarının birinden bilgisayara bağlıyorsunuz ve 192.168.1.1 parametlerini girerek modem arayüzüne ulaştıktan sonra kablosuz ağ ayarlarını yapılandırabiliyorsunuz.

Üç adet dahili anten, iki adet de harici sökülebilir güçlü kablosuz antenleri sayesinde normal ev tipi modemlerden daha uzun mesafelere kablosuz ağ sağlayabilen Archer MR200 eş zamanlı Wi-Fi teknolojisi sayesinde 2.4 GHZ üzerinden 300 Mbps ye, 5GHZ üzerinden ise 433 Mbps ye kadar bağlantı hızı sağlayabiliyor.

archermr2000-2

Wireless ve kablolu internet ihtiyacı olan ancak DSL hat kablo karmaşasıyla uğraşmak istemeyenler için ideal bir ürün olan TP-Link Archer MR200 ün ortalama fiyatı ise 450 tl.

Hazırlayan: Uğurcan ÜN

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.