PDF formatını gerek iş hayatının gerekse de öğrencilerin sık sık karşılaştığı bir dosya olarak biliyoruz. Kitap basımı, ödev veya belgelerin yüksek kalitede çıktısının alınması için PDF formatında olması gerekiyor. Bazı nedenlerle bu tip belgeler Word dosyası veya fotoğraf dosyası olarak karşımıza çıkabiliyor. Tam tersi PDF dosyalarını da bu tip belgelere dönüştürmemiz gereken durumlar ile karşılaşabiliyoruz. İşte tam bu noktada PDF dönüştürücüler hayat kurtarıyor ve isteğimiz dönüşümü yapmamıza olanak sağlıyor. Bu makalemizde sizlere en iyi 4 PDF dönüştürücüyü tavsiye edeceğiz.

1-Lua

2021in en iyi 4 ucretsiz pdf donusturucusu 1

En güvenilir ve kayıpsız çıktı alabileceğiniz tek program olarak Lua’yı tavsiye ediyoruz. Binlerce sayfa belgeyi bile dönüştürseniz çok nadir sorun yaşarsınız. Fonksiyonları olarak Word dokümanından pdf, (Word to PDF), bir resim den pdf (JPG to PDF) , Excel dokümanından pdf (Excel to PDF) gibi birden fazla fonksiyorunu bulunmaktadır.

2-Smallpdf

2021in en iyi 4 ucretsiz pdf donusturucusu 2

Herhangi bir tarayıcı üzerinden açabileceğiniz bu site sayesinde ihtiyacınız olan dönüşümü rahatça ve güvenle sağlayabilirsiniz. Fakat sayfa sayısı çok olan bir belgeyi dönüştürecekseniz bu site sizden ücret talep edebilir.

3-Free PDF Converter

2021in en iyi 4 ucretsiz pdf donusturucusu 3

Dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde yapabileceğiniz, kullanımı oldukça basit olan bu site sayesinde belgelerinize kolayca dönüşüm yapabilirsiniz.

4-Soda PDF Converter2021in en iyi 4 ucretsiz pdf donusturucusu 4

Yine ücretsiz ve hızlı bir şekilde PDF dönüşümlerini yapabileceğiniz güzel bir site. Diğerlerine göre biraz daha detaylı olması ve birçok dosya sistemini bünyesinde barındırmasıyla öne çıkıyor.