Ana Sayfa İnceleme Yeni Razer Blackwidow XOyuncu Dünyasında Bomba Etkisi Yaratacak

Yeni Razer Blackwidow XOyuncu Dünyasında Bomba Etkisi Yaratacak

0
Paylaş

Razer Black Widow’un varisi Black Widow X Chroma Razer’in tüm deneyimlerini kapsadığı bir oyuncu klavyesi olarak karşımıza çıkıyor. Ürün, Razer’in alışılagelmiş siyah-yeşil renkli kutusuyla geliyor ve tuşlara dokunma hissiyatını deneyimlemek isteyen kullanıcılar için birkaç tuşun üstü açık halde bırakılmış. İngilizce klavye düzeniyle gelen klavye önceki versiyonuna göre daha minimal ve keskin hatlara sahip ve oval çizgilerden düz hatlara geçilerek daha kaslı görünmesi sağlanmış. USB ve kulaklık girişlerine yer verilmeyen klavye oyuncu odaklı olduğunu belli ediyor.

Kendine özgü yapısının detaylarına indiğimizde ise kenarları açık, dışarıda bırakılan tuşlar mat metal bir yüzeyin üzerinde sıralanmış ve askeri sınıf metale yer verilmiş durumda kullanıcılara geliyor. Tuşlar, anahtarlar bu askeri sınıf metal yüzeyin üstünde duruyor ve malzeme hem hoş görünüyor hem de zevkli bir soğuk metal hissi sunuyor. Mat olması itibarıyla parmak izleri ve kirleri belli etmeme avantajına sahip olan klavye piyano black ve fırçalı metal malzemesi ile göze de çok hoş geliyor.

Blackwidow-x-1

Ağırlığının az olması için klavyenin her yeri metal kaplanmak yerine slikon ve plastik de kullanılmış. Kablo yönetimi adına klavyenin altına kanal yapan Razer, bunu çok iyi başarmış görünüyor. USB ucu da iletkenliği artırmak için altın kaplama ile kaplanmış halde. Kablosuyla birlikte 1.400 kg olan klavye rakiplerine göre daha hafif ancak hala taşınabilir değil.

Blackwidow-x-3

Tuş tarafında ise parlak tuşların malzeme kalitesi anlamında verdikleri hissiyatta kötü anlamda herhangi bir anormallik yok. Çok tutucu değiller fakat parmağınızın bir tuştan diğerine geçişi rahat olmuş. Tuşları gömülü halde değil dışarıda olan klavyede aynı zamanda LED aydınlatmalar da anahtarların tam üstüne taşınmış halde.

Sonuç olarak ülkemizde de satışı yapılan klavyenin fiyatı rakiplerine göre biraz daha ucuz ve barındırdığı özelliklerle alınabilir en iyi klavyelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.