Wise Care Pro sürüm hakkında

PC’niz yavaşladıysa, Wise Care 365 Pro gereksiz çöplerden kurtulmanıza ve bilgisayarınızı ayarlamanıza yardımcı olacaktır.

Bu yazılımın en önemli özelliği 5 farklı araç içeren temizleme bölümüdür.

Bu paketin tüm özellikleri ve bilgisayarınızı nasıl daha hızlı hale getireceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir süre sonra bilgisayarlarımızın yavaşlamaya ve hatta yanıt vermemeye başladığını hepimiz biliyoruz. Wise Care 365 Pro fark yaratabilir.

Bilgisayarınızı manuel olarak temizleyebilirsiniz ancak bu çok zaman ve çaba gerektirir. Bu araçla her şey otomatik.

Wise Care 365 Pro nedir ve size nasıl yardımcı olur?

WiseCleaner tarafından oluşturulan Wise Care 365 Pro, diski gereksiz dosyalardan temizlemenize ve bilgisayarınızdaki kayıt defteri sorunlarını düzeltmenize yardımcı olan akıllı bir uygulamadır.

Ancak gizliliğinizi de korur ve bu süreçte bilgisayarınızı daha güvenli hale getirir.

Ama sonuçta, yazılım PC’nizi daha hızlı hale getirir. Artık geçmişte kaldığınız ve tolere ettiğiniz tüm hataları temizler.

Wise Care 365 Pro’nun en iyi özellikleri nelerdir?

Genel özelliklerini 4 maddede inceleyebilirsiniz.

1.Gereksiz önemsiz dosyalar için eksiksiz temizlik

Wise Care 365 Pro’nun en önemli özelliği temizlik araçlarından oluşuyor. En az 5 özel seçeneğe sahiptir.

Wise Care 365 Pro kullanım özellikleri

Kayıt Defteri Temizleyici, kaldırılan yazılımlardan kalanlar, yollar, paylaşılan DLL’ler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Kayıt Defterindeki tüm olası sorunlarla ilgilenir.

Common Cleaner PC’nizdeki, sisteminizdeki ve tarayıcılardaki dosyalara bakar ve bunları önemsiz dosyalardan, izleme dosyalarından, önbellekten vb. temizler.

Daha da fazla temizlik yapmak isterseniz, Gelişmiş Temizleyici tüm .dmp ve .tmp dosyalarını bulur ve onlardan kurtulur. Böylece disklerinizdeki önemli alanı boşaltır.

Hatta eski Windows Installer dosyalarını ve hala gereksiz yere yer kullanan temel önbelleği atan Sistem Zayıflama özelliğini kullanarak işletim sisteminizi optimize edebilirsiniz.

Son olarak, Pro sürümünde bulunan Büyük Dosya Yöneticisi aracıdır. Bilgisayarınızdaki büyük dosyalar için diskinizi tarar.

Bu araç, halihazırda izlediğiniz 4K filmler diskinizden büyük parçalar alırken biraz alana ihtiyacınız olduğunda gerçekten kullanışlıdır.

2.Gerçek zamanlı sistem koruması

Wise Care 365 Pro kullanım detayları hakkında sizi bilgilendirmekteyiz.

Care 365 Pro

Wise Care 365 Pro, bazı antivirüslerde bulunana benzer ilginç bir özelliğe sahiptir. Tüm uygulamalarınızı görür. Windows Kayıt Defterini sessizce değiştirme girişimlerini onaylatır.

Bundan sonra, süreci bloke eder ve sizi bu konuda derhal uyarır.

Örneğin, uygulamaların tarayıcı ana sayfanızı devralmasını veya kendilerini Windows başlangıcına eklemesini engeller.

Ayrıca, Windows içerik menüsüne bu tür izinsiz girişleri veya varsayılan tarayıcıyı değiştirmeyi de engeller.

3.Gizlilik koruması

Privacy Protector özelliğinin en az 5 bileşeni vardır. Privacy Eraser, tarayıcılarınızdaki resimler, videolar, dosyalar veya ziyaret edilen sayfalar gibi tüm görüntüleme alışkanlıklarınızın tüm geçmişini siler.

365 Pro kullanımı hakkında

Bu şekilde, PC’yi kullandıktan sonra hiçbir iz bırakmazsınız. Ancak, bu özellik yalnızca Pro sürümünde mevcuttur.

Disk Eraser, bilgisayarınızı satmak istiyorsanız disklerinizi tamamen silmenize yardımcı olacaktır. Araç yalnızca diskinizdeki herhangi bir dosyayı kalıcı olarak silmekle kalmaz. Aynı zamanda bilgilerin geri alınamaması için yeniden yazma ve silme işlemleri uygulayabilir.

Parola Oluşturucu aracı, güçlü parolalar oluşturma imkânı sunar ve bunları daha sonra kullanmak üzere kopyalamanıza olanak sağlar.

Son olarak, Pro sürümünde de bulunan Site Bildirimleri, onları göndermeye devam eden sinir bozucu web sitelerinden gelen bildirimleri kapatır.

4.PC’nizi hızlandırmak için PC ayarı

İster yeni bir oyun oynamak isteyin ve yapılandırmanız hemen hemen eşit olsun, ister yalnızca bilgisayarınızı hızlandırmak isteyin, Wise Care 365 Pro’nun Sistem Ayarı işi otomatik olarak yapacaktır.

Bu araç, bir bakışta başlatma ve kapatmayı daha iyi hale getirir. Sistem kararlılığını ve genel sistem hızını iyileştirebilir.

Ancak, aynı zamanda ağ ayarlarını değiştirir ve en yüksek bilgisayar hızı için disk ayarlarınızı optimize eder.

Wise Care 365 Pro’yu nasıl edinebilirim ve maliyeti nedir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Wise Care 365’in ücretsiz bir sürümü vardır. Ancak bu yalnızca PC Checkup, temizleme ve hızlandırma ve bilgisayar donanım envanterinizi kapsar.

Bu son derece faydalıdır. ancak bazılarını yukarıda ele aldığımız daha gelişmiş özellikler için Pro sürümüne kaydolmanız gerekir.

WiseCleaner’ın şu anda yalnızca 29,96 $ karşılığında bir yılda 3 PC’yi kapsayan bir Wise Care Pro teklifi var. Taahhütte bulunsanız bile, geliştiricinin 60 günlük para iade garantisi politikası vardır.

Makalemizin, Wise Care 365’i kullanarak PC’nizi nasıl temiz tutacağınız ve hızlandıracağınız konusunda size kapsamlı bir bilgi sunacağını umuyoruz.

Ayrıca PDF Belgeleri Düzenleme makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son Güncelleme 29 Aralık 2022 Yazar Mustafa Kemal Erdem