Ana Sayfa Bilgisayar Windows 11 İçin Gerekli Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Windows 11 İçin Gerekli Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

0

Microsoft personeli, Windows 10’dan yükseltmeye çalışırken Windows 11 sistem gereksinimlerinin üstesinden gelemeyeceğinizi iddia etti.

Resmi olarak, Windows 11 yalnızca belirli CPU’larla çalışacaktır , ancak bazı umutlu PC kullanıcıları, nihai Windows 11 güncellemesini desteklenmeyen makinelerde kullanılabilir hale getirmek için Windows 10 Grup İlkelerini değiştirme olasılığını dile getirdiler. Ancak bir Microsoft Soru-Cevap videosunda, gereksinimleri bu şekilde kandıramayacağınız açıkça belirtilmişti.

Microsoft program yöneticisi Aria Carley, “Bazılarının Windows 11’e uygun olamayacak olmasının berbat olduğunu biliyoruz, ancak hatırlamamız gereken en güzel şey, bunu yapmamızın nedeni, cihazları daha üretken tutmak ve daha iyi bir deneyime sahip olmak. ve en önemlisi, her zamankinden daha iyi bir güvenliğe sahip.”

“Grup İlkesi, Windows 11 için donanım zorlamasını aşmanıza izin vermeyecektir. Cihazlarınızın desteklendiğinden ve güvende olduğundan emin olmak istediğimizden, cihazınızı desteklenmeyen bir duruma yükseltmenizi yine de engelleyeceğiz,” Carley. söz konusu.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA