Valorant, arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunlardan bir tanesi diyebiliriz. Valorant, günümüzde milyonlarca FBS oyun severlerin sıklıkla oynadığı oyunlardan bir tanesi. 2Haziran 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu oyun çok kısa bir süre sonra oldukça geniş kullanıcı kitlesi edinmeyi başardı.

Dünyanın en popüler FPS oyunları arasında kedine yer edinen Valorant, en büyük rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Birçok CS:GO oyuncusunun  Valorant’a  geçmesi de bu durumun bir göztergesidir.

Valorant’ta oyuncuların ulaşabileceği bir çok çeşitli özellik ve içeriği de içerisinde barındırıyor. Bu içerikler arasında kullanıcılar tarafından en çok talep gören ise savaş biletidir. Her sezon düzenli olarak yenilenen savaş biletinde oyunculara silah skinleri, spray, bıçak, Radyanit puanları ve profil resmi  dağıtılmaktadır.

Sürekli olarak oyuna farklı içerikler ekleyen Riot Games, yakın bir zaman içerisinde yeni sezon ile birlikte kullanıcılara yeni savaş bileti skinlerini sunacaktır. Bu makalemizde bir çok Valorant yeni savaş bileti Skinleri nelerdir?  Bu sorumuzun cevabını öğrenmiş olacağız.

Aşağıdaki görsellerden Valorant’a yeni sezonda gelecek olan Valorant savaş bileti skinlerini yakından görebiliriz.

1)Buck

2) Ghost

12

3) Marshal

4) Phantom

34

5) Melee

 

6) Nitro

56

7) Odin

8) Operator

78

9) Vandal

* Varnish

10) Bulldog

910

11) Judge

12) Judge

1112

13) Sheriff

14) Stinger

1314

Yakın zaman içerisinde oyuncuları ile buluşacak olan Valorant yeni sezon savaş biletini almak ise oldukça karlı bir yöntem olarak görünüyor.

Oldukça düşük bir maliyette sizlerde savaş biletini alabilir, haftalık ve günlük görevleri tamamlayarak Riot Games’in  oyunculara dunmuş olduğu savaş biletini kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Savaş biletini tamamlamanız halinde bir çok silahınızda skin bulunmasının yanı sıra spray, bıçak, profil resmi ve Radyanit gibi bir çok çeşitli özelliği de sahip olmuş olacaksınız.

Bu makalemizde Valorant hakkında birkaç bilgi edinmiş olduk umarız sizler içinde faydalı olmuştur.

Son Güncelleme 12 Ekim 2021 Yazar Pınar Güldökmez