Raunt Uzaktan Eğitim platformu, uzaktan eğitim ile 9., 10., 11. sınıflar ve YKS 2020 Hazırlık ve YKS 2021 Hazırlık sınıfları için destek sağlamaktadır.

Raunt Uzaktan Eğitim Genel Özellikleri:

  • Kişiye Özel Raunt
  • Videolu Ders Anlatımları
  • Raunt’un Kitapları sonra
  • Videolu Soru Çözümleri
  • Deneme Sınavları sonra

Bireysel kullanıcılar için çok özel hediyeler sunmaktadır. Çünkü hızlıgo, hızlı okuma ve anlama becerisi kazandırmaktadır.

Raunt Uzaktan Eğitim

Hızlıgo, özellikle paragraf sorularla ilgili sunduğu kapsamlı içerik ve testlerle, sınavlarda öğrencilere avantaj sağlamaktadır. Hızlıgo hediyesi, sadece Raunt satın almış kullanıcılara tanımlanmaktadır.

Raunt Deneyim Merkezleri

Raunt Deneyim Merkezleri Ankara/Dikmen, Hatay/İskenderun, İzmir/Bornova, Malatya/Yeşilyurt ve Uşak/Merkez‘de Bulunmaktadır. En önemlisi ise Türk Telekom Satış Ofisleri‘nden de satın alınabilmektedir.

b
c

Raunt ile ilgili sorunlarda 444 54 73 hattından ise bilgi alınabilmektedir.

Satın Alma

Giriş sayfasında SATIN AL kısmından işlemleri başlatabilmektesiniz.

d

Sınıf seçimi yapılarak, ödeme yöntemi ekranına ulaşabilir; kredi kartı ya da ödemelerinizi Türk Telekom faturanıza yansıtma seçeneği ile işleme devam edebilirsiniz. Arayı Kapat seti olarak (ismi ile) yer almaktadır. İçerik, 16 Ağustos 2020 tarihine olan dersleri kapsamaktadır ve 12-ay taksit seçeneği bulunmaktadır.

Ödeme işlemleri, 5 adımlık kolay yönlendirme adımları ile tamamlanabilmektedir.

İşlemler, Ön Bilgilendirme, Ödeme Fatura ve Kargo Bilgileri ve Öğrenci Kaydı adımları olarak devam etmektedir.

e

Gerekli adımlar tamamlandıktan sonra kullanıma başlamaktasınız.

Raunt, cep uygulaması ile kullanım da sunmaktadır.

iOS Raunt Cep Uygulaması, Android Raunt Cep Uygulaması, iOS Raunt Tablet Uygulaması, Android Raunt Tablet Uygulaması ile mobil cihazlarda da Raunt online eğitim platformunu kullanılabilirsiniz.

Raunt online eğitim platformunu sorunsuz ve akıcı bir şekilde kullanabilmek için, kullandığınız internet tarayıcısının en güncel versiyonu cihazınızda yüklü olmalıdır.

Raunt Online Eğitim Platformu Kullanımı

Herhangi bir okul kaydı olmasına gerek yoktur. Raunt, bireysel bir ürün olduğundan, özel okulllarda da kurumsal kullanımı mevcuttur.

Giriş İşlemleri

TC Kimlik Numarası ve Şifre ile giriş yapılabilmektedir.

f