Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter’da Hesap Kilitleme

Twitter’da Hesap Kilitleme

2

Twittter üzerinde attığınız Tweet’lerin takipçileriniz haricindeki kullanıcılar tarafından görülmesini istemiyorsanız, yapmanız gereken çok basit bir ayar ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabınız kilitli olduğu zaman isminizin yanında bir kilit simgesi görünür. Kilitli olmadığı zamanda ise herhangi bir simge görünmez.

tw2 tw1

Şimdi bu işlemin nasıl gerçekleştirilebileceğine geçelim.

Twitter profilimizden “Ayarlar”a girelim. “Ayarlar”a girdiğimizde sol taraftaki başlıklardan “Güvenlik ve Gizlilik” başlığına girelim. Burda kırmızı şerit ve ok ile göstermiş olduğumuz yerde “Tweetlerimi korumaya al” yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyip sayfanın altından “Değişiklikleri Kaydet” seçeneğine tıkladığınızda sizden parolanızı isteyecektir. Parolanızı girdiğinizde ayarlarınız kaydedilir.

Not: Tweet’lerinizi korumaya aldığınızda hiçbir Tweet’iniz Retweet’lenemez ve 3. kişilerle paylaşılamaz.

tw3

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

2 YORUMLAR

  1. ben hesabıma hiç erişemiyorum cep numarası istiyor veriyorum onay kodu vermiyor acil yardım beyler

  2. Benim Twitter hesabım aktif gözüküyor diğer hesaplar tarafından ancak giriş yaptıktan sonra hiçbişey gözükmüyor kaç kez şifre yeniledim giriş olduğu halde herhangi gibi bişeyi görmedim kilitlense bile yine de şifre değiştirme sonucu Bi noktaya varılır ancak benimkinde olmadı yardım edin

Comments are closed.