Ana Sayfa Oyun Total War Three Kingdoms, Strateji Oyunları Tarihine Damga Vuracak!

Total War Three Kingdoms, Strateji Oyunları Tarihine Damga Vuracak!

0

Total War Three Kingdoms oyununda, savaş kardeşleri Liu Bei, Zhang Fei ve Guan Yu davasına sadık kaldılar ve birlikte hikaye boyunca en güçlü başlangıç ​​ordusunu oluştururlar.

Oyun içinde bir yer kurmak için üç saatiniz var. Dong eyaletinde birkaç güçlü savaş ağası var; bu yüzden zayıf güçlerin peşinden gidilmesi gerekiyor. Oyun, M.S. 190 yılında Çin’de gerçekleşen Sarı Türban İsyanı’nın kalıntıları olarak canlandırılıyor. Liu Bei, isyancıları yenip, hanedanını eski ihtişamına getirmek ve Çin‘i birleştirmek istiyor. Devasa haritaya baktığımızda böyle bir şeyi nasıl başarabileceğini, hikayenin ilerleyen sürecinde göreceğiz.

Three Kingdoms oyunu, Han Hanedanı’nın dağılmasından hemen sonra, sonunda 3 rakip imparatorluk haline gelen kaotik savaş ağaları arasındaki kraliyet mücadelesinde başlar. Total War oyunu için mükemmel bir senaryo, oyun içi haritasındaki rakip alanların sayısının hemen hemen anlaşılması zorlaşıyor.

Total War Three Kingdoms, Strateji Oyunları Tarihine Damga Vuracak!

Son ön izlememizde belirttiğimiz gibi oyun, yoğun bir şekilde karakter odaklı. Karakter seçenekleri içinde her kahraman için ayrıntılı bir istatistik sayfası, yönetmek için donanım, özellik ve sadakat kategorileri var. Onları, kıdemli pozisyonlara atayarak ve görev vererek mutlu edebilirsiniz. Doğru yöneticileri doğru yere koyarsanız, iyi yöneticiler, gıda üretimine ve toplayıcı hızına çok faydalı destek sağlayabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Diplomasi çok daha ayrıntılı ve savaş ağaları ile pazarlık yapma veya askeri erişim talep etme ve uzlaşma çok daha pro-aktif. Diplomasi ekranı, antlaşmalar ve çeşitli vazo biçimlerinden, envanterlerin bulduğu zırh koleksiyonları veya zırh parçalarına kadar çok çeşitli teklifler yapmanıza olanak tanır. Geleneksel koalisyonların yanı sıra esnek koalisyonlar oluşturabilirsiniz.

Three Kingdoms size savaş lordlarını baltalamak, onlardan toprak veya para almak ve hatta topraklarında iç savaş başlatmak için yeni yollar sunar. Ancak, oyun içi haritasının dinamiklerini gerçekten anlamak ve hangi savaş ağalarını hedef almak veya önleyebilmek oldukça uzun zaman alabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kesinlikle çok iyi görünümlü bir oyun. Oyun iç haritası, Çin‘in doğal güzelliğini ve çeşitliliğini fantastik şekilde kullanıyor. Savaş alanları, parlak ve renkli kahramanlar iyi bir görünüm sağlıyor. Etkileyici bir tarihi savaş ve strateji oyunu arıyorsanız, Britannia veya Attila’dan daha iyi olabilirsiniz. Romance Mode’da kahramanlar savaş alanında son derece güçlüdür. Birimlerinizin gücü tamamen komuta kahramanı ile düşman komutan sınıf kahramanı arasında eşleşen bir düello, savaşı döndürebilir veya belirleyici bir darbe verebilir.

SEGA ve Creative Assembly ekipleri tarafından ortaya çıkarılan Total War Three Kingdoms, strateji tutkunlarına etkileyici bir tarihi savaş deneyimi sunuyor.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA