Ana Sayfa Sosyal Medya TikTok Video Yükleme Süresini Güncelliyor.

TikTok Video Yükleme Süresini Güncelliyor.

0

TikTok’ta içerik oluşturan veya tüketen herkes, muhtemelen 60 saniyelik videoları veya hatta 60 saniyelik bir dizi videoyu izlemeye alışmıştır. Ancak şirkete göre, içerik oluşturucular yemek pişirme demoları, eğitici içerikler, güzellik eğiticileri vb. oluşturmak için biraz daha uzun videolar yayınlama yeteneği talep ediyor. Bu içerik oluşturuculardan bazıları için daha uzun videoları test ediyorlar. ancak artık tüm kullanıcılar hesaplarında üç dakikaya kadar video içeriği yayınlayabilecek.

TikTok , önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılarına daha uzun klip desteği sunacak . Hesabınız “yükseltildiğinde”, zaten genişletilmiş zaman seçeneklerine sahip olduğunuza dair bir bildirim alacaksınız. Doğrudan uygulama içinde üç dakikaya kadar videolar çekebilecek, yükleyebilecek ve düzenleyebileceksiniz. Sadece bir hikaye anlatabilmek için birkaç videoyu bir araya getirmeniz gerekmemesi dışında düzenleme işlevleri aynı kalır.

Muhtemelen TikTok’un çekiciliklerinden biri, videoların oldukça kısa olmasıydı, ancak yine de kendimizi video “dizi” izlerken buluyoruz. Bu uzun videoların video platformuna olan ilgiyi artırıp artırmayacağını veya belki de insanları ona çeken videoların uzunluğu veya kısalığı değil, içeriğidir, bilmiyoruz. 60 saniyelik videolar yayınlamaya devam etmek istiyorsanız, elbette bunu yapabilirsiniz, ancak en azından isterseniz 180 saniyelik videolar yayınlama seçeneğiniz var.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

TikTok, özelliklerini 60 saniyelik videolar yayınlamaktan daha fazlasına genişletiyor. Yakın zamanda, içerik oluşturucuların videolarına bağlayabilecekleri TikTok Jump mini uygulamaları eklediler. Yemek tarifleri, öğreticiler, testler, hatta servis rezervasyonları içerir. Videoyu izlemeyi bitirdikten ve orada gösterdikleri veya açıkladıkları şey hakkında daha fazla bilgi edinmek istemenizden sonraki “son mil” olması gerekiyordu.

Şuanda TikTok tarafından test edilen 3 dakikalık video özelliğiyle birlikte, 1 dakikalık sınır da ortadan kalkabilir. Sosyal medya danışmanı olan Matt Navara tarafından yayınlanan ekran görüntülerine göre TikTok’un yeni test ettiği özellik, TikTok videolarının 1 dakikalık sınırını tarihe karıştırarak yeni sınırın 3 dakika olmasını sağlayabilir.Daha uzun videolar bile muhtemelen bunu kapatamayacak, dolayısıyla mini uygulamalar.

TikTok için iyi haber şu ki, bir yıl boyunca Trump yönetimi tarafından tehdit edildikten sonra artık daha kolay nefes alabiliyorlar. Biden hükümeti, TikTok, WeChat ve AliPay gibi Çin uygulamalarında engellemeyi durduran bir Yürütme Emri imzaladı. Şirketler yeni bir gözetim komitesi tarafından izlenmeye devam edecek, ancak en azından ABD’de faaliyet göstermelerine izin verilecek

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA