TikTok Video Yükleme Süresi ile ilgili gelişmeler

TikTok Video Yükleme Süresi güncelleniyor. TikTok’ta içerik oluşturan veya tüketen herkes, muhtemelen 60 saniyelik videoları veya hatta 60 saniyelik bir dizi videoyu izlemeye alışmıştır. Ancak şirkete göre, içerik oluşturucular yemek pişirme demoları, eğitici içerikler, güzellik eğiticileri vb. oluşturmak için biraz daha uzun videolar yayınlama yeteneği talep ediyor. Bu içerik oluşturuculardan bazıları için daha uzun videoları test ediyorlar. ancak artık tüm kullanıcılar hesaplarında üç dakikaya kadar video içeriği yayınlayabilecek.

Muhtemelen TikTok’un çekiciliklerinden biri, videoların oldukça kısa olmasıydı. Ancak yine de kendimizi video “dizi” izlerken buluyoruz. Bu uzun videoların video platformuna olan ilgiyi artırıp artırmayacağını. İnsanları ona çeken videoların uzunluğu veya kısalığı değil, içeriğidir, bilmiyoruz. 60 saniyelik videolar yayınlamaya devam etmek istiyorsanız, elbette bunu yapabilirsiniz. Ancak en azından isterseniz 180 saniyelik videolar yayınlama seçeneğiniz var.

TikTok Video Yükleme Süresi Güncelleniyor

TikTok, özelliklerini 60 saniyelik videolar yayınlamaktan daha fazlasına genişletiyor. Yakın zamanda, içerik oluşturucuların videolarına bağlayabilecekleri TikTok Jump mini uygulamaları eklediler. Yemek tarifleri, öğreticiler, testler, hatta servis rezervasyonları içerir. Videoyu izlemeyi bitirdikten ve orada gösterdikleri veya açıkladıkları şey hakkında.

Şuanda TikTok tarafından test edilen 3 dakikalık video özelliğiyle birlikte. Sosyal medya danışmanı olan Matt Navara tarafından yayınlanan. Ekran görüntülerine göre TikTok’un yeni test ettiği özellik.

TikTok için iyi haber şu ki, bir yıl boyunca. Trump yönetimi tarafından tehdit edildikten sonra artık daha kolay nefes alabiliyorlar. Biden hükümeti, TikTok, WeChat ve AliPay gibi Çin uygulamalarında engellemeyi durduran bir Yürütme Emri imzaladı. Şirketler yeni bir gözetim komitesi tarafından izlenmeye devam edecek.

Tiktok Kullanımı Artık Çok Kolay

Daha uzun videolar bile muhtemelen bunu kapatamayacak, dolayısıyla mini uygulamalar. TikTok Video Yükleme Süresini Güncelliyor. TikTok’ta içerik oluşturan veya tüketen herkes, muhtemelen 60 saniyelik videoları. Hatta 60 saniyelik bir dizi videoyu izlemeye alışmıştır.

TikTok için iyi haber şu ki, bir yıl boyunca. Trump yönetimi tarafından tehdit edildikten sonra artık daha kolay nefes alabiliyorlar. Biden hükümeti, TikTok, WeChat ve AliPay gibi Çin uygulamalarında engellemeyi durduran bir Yürütme Emri imzaladı. Şirketler yeni bir gözetim komitesi tarafından izlenmeye devam edecek. Böylece sizlere Tiktok Video yükleme süresi ile ilgili bilgileri anlattık. Umarım makalemiz sizler için faydalı olmuştur.

Son Güncelleme 31 Aralık 2022 Yazar Musa Üçarkuş