Ana Sayfa Haberler TAG Heuer’den, 750.000₺ Fiyat Etiketli Akıllı Saat!

TAG Heuer’den, 750.000₺ Fiyat Etiketli Akıllı Saat!

0
TAG Heuer’den, 750.000₺ Fiyat Etiketli Akıllı Saat!

Günümüz dünyasında lüks düşkünü kişilerin en çok rağbet gösterdiği markalardan biri olan TAG Heuer, sonunda giyilebilir teknolojiler alanında da lüks bir ürüne imzasını attı. Genelde yüksek fiyatlı lüks gözlük ve saatleriyle dikkatleri üzerine çeken firmanın, giyilebilir teknolojiler alanına sunduğu akıllı saatin ücreti de haliyle alışılageldik seviyelerin üzerinde oldu. Tag Heuer Connected Full Diamond adı verilen ürün üzerinde yaklaşık olarak 589 adet elmas bulunuyor. Piyasa giriş fiyatı 189.000$ (yaklaşık olarak 750.000₺) olarak açıklanan bu über akıllı ürünü sizler için inceledik.

TAG Heuer’den, 750.000₺ Fiyat Etiketli Akıllı Saat!

Teknik olarak, geçtiğimiz yıl tanıtılan Tag Heuer Connected Modular 45 modelinden hiçbir farkı bulunmayan ürün, temelde, geçtiğimiz yıl 1600$ fiyat etiketiyle satışa sunulan bu modelin 589 adet elmas ile kaplanmış hali olarak karşımıza çıkıyor. 18 ayar beyaz altından yapılan gövdeye sahip olan ürünün üzerinde toplamda 23.35 karat elmas bulunuyor. Bu elmasların 78 adeti saatin çerçevesinde, 16 adeti gövdesinde ve yaklaşık 495 adeti ise kordon genelinde bulunuyor.

Teknolojik açıdan tipik bir Android Wear 2.0 ürünü olan Tag Heuer Connected Full Diamond üzerinde çift çekirdekli Intel Z34XX işlemci yer alıyor. Süper Amoled ekrana sahip olan üründeki RAM kapasitesi ise 512MB. Toplamda 4GB dahili depolama kapasitesine sahip olan üründe bu hafızanın hemen hemen hepsini işletim sistemi olan Android Wear 2.0 kullanıyor. Kablosuz bağlantı teknolojileri bakımından Bluetooth 4.2 ve Wireless 802.11 b/g/n çiplerinin yer aldığı üründe aynı zamanda NFC bağlantı teknolojisi de yer alıyor.

Tipik akıllı saatlerde yer alan basınç ölçer, termometre, adım sayar, nabız ölçer vb özelliklere sahip olan ürünün hitap edeceği kitle ise en büyük merak konularından. Ülkemizde bir ev ve araba alınabilecek fiyat etiketine sahip olan ürüne, fiyat etiketinden dolayı teknoloji meraklısı burjuvazi kesimin dahi ilgi göstereceği düşünülmüyor. Gerçek anlamda el yapımı ve klasik saat meraklılarının da ilgisini çekmeyeceğini düşündüğümüz ürüne, sosyal medyada fame halini almış gösteriş meraklısı rap yıldızlarının ilgi göstereceğini söyleyebiliriz.

 

Ürün ile ilgili fragman niteliğinde diyebileceğimiz tek videoya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

 

https://video.vidyome.com/videos/01-2018/fndbiNUtYqQWdKmXvsGo.mp4

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.