Stray’de Poncho nasıl kullanılır ? Sorusunu son zamanlarda sıklıkla duyar olduk. Bu makalemizde sizler için Stray’de Poncho kullanımı ve nasıl elde edileceğine dair bilgi paylaşımı sağladık.

Bilgisayarlar ve PlayStation platformları için yayınlanan Stray’de Poncho’yu kullanma aşamalarına ve ticaret yapım aşamalarına değindik. Şimdi hep birlikte aşağıda yer alan aşamaları inceleyelim.

Stray’de Poncho kullanım ve elde etme aşamaları

Bu konuda robot kendisine bir elektrik kablosu bulabilirseniz, kullanıcı için bir Poncho yapacağını ortaya sürüyor. Sizlerin de bildiği gibi 6.bölüme yaklaştıkça, bu konu çok önemli bir bileşen haini alıyor. Bu aşama uzun ancak isterseniz çok daha erken bir zamanda Poncho’ yu elde etme imkanınız mevcut.

Platform içerisinde The Slums’ un girişinde hemen muhafızın yanında yer alan ve elektrik kablosu satan Barterman var. Bunu hemen hemen bütün kullanıcıların biliyor olması gerekir. Bu şekildeki aşamalarda işin kolaylaştırılması adına Barterman elektrik kablosunu yalnızca Super Spirit Dentergent karşılığında vermekte.

Bundan kaynaklı henüz girmediyseniz önce çamaşır haneye girmeniz gerekecektir. Platform içerisinde Momo’nun evinin hemen altında bulunan Super Spirit Laundry binası mevcut. Bu binayı döndüğünüz de, bina sahibinin çok sinirli olduğunu göreceksiniz. Bu sinirin sebebi ise yukarıda baya yapan iki robotun boya kutularını atması ve bunları kendisinin temizlemek zorunda olmasıdır.

Bu robotlar ile iletişim kurabilmek için çatıya tırmanın ve bir sonraki boya kutusunun  yanına oturun. Tam atmak üzereyken onunla birlikte miyavlayın. Bu ise Circle’nin kutuyu aşağıya düşürmesine neden olacaktır. Tüm bunların ardından çamaşırhane görevlisi dışarıya çıkıp, bu pisligi temizlemek zorunda kalacak.

Sizlerde bu durumu fırsata çevirerek çamaşırhane sahibi dışarıdayken  çamaşır odasına rahatlıkla girebileceksiniz. Odaya girdikten sonra ön camların yan kısmında yer alan masaları kontrol edin ancak bu alandan Spirit Detergent elde edebilirsiniz.

g 1

İhtiyacınız olan eşyayı aldıktan sonra, elektrik kablosu almak için takasçıya gidin. Ardından bu kabloları büyükannenize Poncho yapması için götürün.

Tüm bu işlemlerin ardından Stray’de Poncho ulaşmış olacaksınız. Uygulama içerisinde oldukça işinize yarayacaktır.

Makalemiz umarım sizler için faydalı olmuştur. Bir sonraki makalemiz:Pubg Mobile Ağır Silah Modu hakkında bilgi alabilirsiniz.