Ana Sayfa İnternet Star Trek Bridge Crew Bir İlke İmza Atıyor

Star Trek Bridge Crew Bir İlke İmza Atıyor

0
Paylaş

Ubisoft desteğiyle VR oyunları bir başka oluyor bunlardan biri de Star Trek Bridge Crew. JJ Abrams Star Trek evrenine erişebileceğimiz üç büyük platform Oculus Rift, HTC Vive ve Sony PlayStation VR.

Star Trek Bridge Crew’in 29 Kasım da satışa sunulması bekleniyor. Yüzbaşı, mühendis, taktik memuru ya da dümenci rolüyle oyun oynanabilecek. Oyunun Amacı ekibin gezegenin savunmak ilk Star Trek oyunun da yıkılan Vulcan gezegenin de geri kalan nüfus ile birlikte gezegeni tekrar hayata döndürmeye çalışıyoruz tabii bu arada düşman saldırılarıyla da başa çıkmak zorundayız.

 

Sanal gerçeklik teknolojisi ile oyun bambaşka bir boyut kazanıyor ve arkadaşlarınızla oyun rekabeti daha eğlenceli bir hale geliyor. Ubisoft’un PR teknoloji destekli ilk oyunu. Her oyunun da arklı şeyler deneyen Ubisoft bu sefer çıtayı baya yükseltmişe benziyor.

Star-Trek-Bridge-Crew-3

Önceden mevcut düzen de her üç platform için çıkan oyunlar VR ile birlikte dört platforma yükselmiş oldu. Ülkemize gelişi 2017 yılını bulacak olsa da sevenleri dört gözle bekliyor olacak.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.