Ana Sayfa Destek PS4’te Ekstra İçerik Erişimi ve Ağ Kısıt Sorunu Nasıl Çözülür?

PS4’te Ekstra İçerik Erişimi ve Ağ Kısıt Sorunu Nasıl Çözülür?

0
11858 teknik destek

Bir PS4 VPN kullanmak, bir oturumu açarken düşündüğünüz ilk şey olmayabilir, ancak oyuncular için en iyi VPN‘in neler yapabileceğini düşünmeye başladığınızda, her şey mantıklı gelmeye başlar.

ISS‘lerin ağ bağlantılarını daralttığı biliniyor ve bu, hızlı refleksler gerektiren herhangi bir oyun için cehennem olabilir. Ağ daraltma, esas olarak, internet servis sağlayıcınız tarafından belirli bir etkinliği tespit ettiğinde bağlantınızı yavaşlatmasının ana nedenleri yayın akışı (oyunu, canlı olarak online video içerik barındırıcılarda yayınlama ve/veya bu platformlara yükleme), torrentleme ve sizin de tahmin ettiğiniz gibi çevrimiçi oyun oynamaktır.

Dahası, pek çok insan TV ve film izlemek için PS4‘lerini kullanıyor. Bir PS4 VPN, Netflix oyunları ve BBC iPlayer ve Hulu gibi tüm hizmetler dahil olmak üzere, ülkenizde bulunmayabilecek büyük miktarda içeriğin engelini kaldırabilir.

PS4 VPN‘inizi seçmek, ana kullanımınızın ne olabileceğine bağlıdır. Büyük bir yayıncıysanız, ExpressVPN gibi en iyi sağlayıcılar, konumunuzu anında değiştirmenize ve engellenen içeriğe erişmenize izin veren özel Smart DNS araçları sunar.

11858 teknik destek

Ancak, Sony‘nin oyun makinesi gerçek VPN bağlantılarını doğal olarak desteklemiyor; yani gizlilik ve güvenlik peşindeyseniz ve ağ kısıtlamasından kaçınmak istiyorsanız, PS4 VPN‘inizi, hepsini sağlamak için bir yönlendirici VPN olarak ayarlamanız gerekeceği anlamına gelir. Kapsayıcı şifreleme – bu biraz karmaşık olabilir – Wi-Fi‘nize bağlanan herhangi bir cihazı koruma avantajına sahiptir.

Listemizin başında, mükemmel hızları ve güvenliği, ayrıca süper basit Smart DNS kurulumu ve tüm süreci kolaylaştıran özel bir yönlendirici uygulaması sayesinde yukarıda bahsedilen Express VPN yer alıyor.

Bununla birlikte, farklı deneyimler sunan birkaç başka seçenek daha var; bu nedenle aşağıda, piyasadaki en iyi PS4 VPN‘lerini inceleyeceğiz ve sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olacağız – ve ayrıca bunları test edemediğimizi unutmayın -. Yakında veya ileri bir tarihte PS5 almayı düşünüyorsanız, PS5 VPN için de bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Çok çeşitli diğer cihazlar için mükemmel olsa da, Express VPN‘in PC‘lerde ve cep telefonlarında hizmet vermesi dışında bir PS4 VPN için de oldukça farklı ve öne çıkan bir VPN çözümüdür.

Bu kılavuzdaki diğer hizmetlerin çoğunda olduğu gibi, bu iki yönlü bir durumdur. İlk olarak, konumlarını değiştirmek ve akış medyasının engelini kaldırmak isteyenler için – veya belki bölge kilitli oyunları indirmek isteyenler için Media Stream Smart DNS aracı inanılmaz derecede kullanışlı ve aynı zamanda basittir.

İhtiyaç duymanız durumunda yerinde kapsamlı talimatlar vardır, ancak işin özü, Media Stream piyasadaki en basit Smart DNS aracı olmasıdır.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikGoogle Fotoğraf Alternatif Uygulamalar
Sonraki İçerikiOS 14.3 Beta ile Gelen Yenilikler

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.