WhatsDog nedir nasıl kullanılır? Gibi bir çok soru son zamanlarda sıklıkla duyulur oldu. Günümüz sosyal ağları arasında mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp  bir çok uygulamaya oranla ilk sıralarda yer aldı.

Uygulama güvenilir ve kolay olması bakımından oldukça beğeni aldı. Uygulama üzerinde mesajlaşma, görüntülü ve sesli arama özelliği sayesinde sevdiğiniz insanlar ile doya doya zaman geçirmenizi sağlıyor.

Geçtiğimiz dönemlerde WhatsApp için geliştirilen WhatsDog uygulaması gündeme geldi. WhatsDog sayesinde izin verilen hesaplarda kullanıcılar WhatsApp geçmişini kayıt altında saklayabiliyor.

WhatsDog Nedir? Nasıl Kullanılır?

Aslında bu uygulamanın kullanımı asla önerilmemektedir. Bizlerde uygulamayı onaylamıyoruz ancak çok sorulan ve merak edilen bir uygulama olduğu için sizler için bu konuyu ele aldık.

WhatsDog nedir?

Bu uygulama sayesinde takip etmek istediğiniz bir kişinin WhatsApp hareketlerini. Çevrim içi durumunu ve ne kadar süre aktif olup olmadığını takip etmenize yarar.

Takip edilen kişinin bilgilerini sesli ve titreşim yöntemi ile kullanıcılara anlık ileti olarak yöneltir.

Uygulama bu amaçla kullanılır fakat karşıdaki kişi tarafından engellenen kullanıcılar bu kişiyi takip edemez. Uygulama şuan sadece Android  cihaz kullanıcıları için kullanılmaktadır.

WhatsDog indirme yöntemi

Uygulamayı yüklemek oldukça basit. Android cihazınızda Google play uygulamasını açın. Arama bölümüne WhatsDog yazın. Aşağıda yer alan sonuçlardan uygulamayı bulup indirin.

Kolay yöntemden uygulamaya ulaşabilirsiniz fakat reklam sorunu yaşama olasılığınız yüksek ancak reklam sorunu için 10 tl ödeme yaparak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Uygulama hakkında yukarıda sizler için bilgi paylaşımı sağladık. Ancak yazımızın başında da belirttiğimiz gibi uygulama kullanımı asla önerilmemektedir. Bu uygulama bir bakımdan kişinin kendi özel bilgilerine erişim sağladığı için şikayet alma ihtimaliniz var.

Uygulama kullanımı her ne kadar önerilmese de bir çok kişi eşi veya arkadaşını takip etmek için ancak bu uygulamayı kullanıyor. Sizlerde uygulama hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar arasında  yer alıyorsanız bu makalemizi incelemenizde fayda olacaktır.

Bu ve benzeri bir çok alanda bilgi almak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir sonraki makalemiz WhatsApp Çalışmama Sorunu konusuna sayfamızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Umarım paylaşımlarımız sizler için faydalı olmuştur.